Категорії
Кухня країн світу

5-денна кавунова дієта для схуднення!

І-й варіант кавунової дієти,
II-й варіант кавунової дієти,
Переваги кавунової дієти,
Протипоказання кавунової дієти.

Кавунова дієта є дуже жорсткою дієтою. Слід зауважити, якщо ви із задоволенням з’їдаєте кавун в комплексі з іншою їжею, не виключена ситуація, коли на 2-ий день кавунової дієти виникають хворобливі відчуття. В такому випадку потрібно негайно припинити цю дієту.

Кавун має сильну сечогінну дію. Основна втрата ваги відбувається за рахунок втрати зайвих водно-сольових відкладень.

І-й варіант кавунової дієти. Основна вимога меню – кількість з’їдених за добу кавунів вживають в розрахунку: 1 кг кавуна на 10 кг ваги тіла. Тобто, якщо вага тіла становить 70 кг, то за добу треба з’їсти 7 кг кавуна.

Усі інші продукти заборонені. Обмеження щодо часу прийому їжі відсутні, їсти кавун можна в будь-який час доби.

Води протягом п’ятиденної кавунової дієти можна пити необмежену кількість (краще не газовану і не мінералізовану – така вода не загострює почуття голоду), можна пити зелений чай.

Алкогольні напої повинні бути повністю виключені!!!

II-й варіант кавунової дієти. Це меню менш жорстке – до кожного прийому їжі можна додавати до 2-х шматків житнього хліба. У такому випадку тривалість кавунової збільшують до 8-10 днів. Як і в першому рецепті, решта продуктів заборонені.

Більше 10 днів дотримуватися кавунової дієти не рекомендують. По закінченню кавунової дієти для закріплення ефекту схуднення рекомендується знежирене білково-вуглеводне харчування: на сніданок і обід овочі та фрукти, крупи, рибу, курку, сир, яйце і т. д.

Вечеря за 4 години до сну, зазвичай в 18:00.

В полегшеному варіанті меню кавунової дієти, що складається тільки з кавуна, максимальна кількість визначається зі співвідношення: на 30 кг ваги тіла не більше 1 кг кавуна; дієту з кавуна і житнього хліба потрібно підтримувати протягом 10 днів.

Вага тіла продовжить зниження, але в більш низькому темпі за рахунок нормалізації обміну речовин і очищення організму від сольових відкладень, шлаків і токсинів.

Переваги кавунової дієти:

– легка переносимість без відчуття голоду, притаманного багатьом обмежувальним дієтам (огіркова дієта), за умови якщо відсутня хвороблива реакція організму;

– висока ефективність за відносно невеликий час;

– нормалізація обміну речовин, очищення організму від токсинів, шлаків і відкладень протягом всієї дієти.

Протипоказання кавунової дієти:

– застосування неможливе при захворюваннях нирок і сечостатевої системи (камені в нирках, пієлонефрит, діабетичні розлади і т. д.);

– на нирки лягає вся тяжкість очищення організму від шлаків в період дієти (обов’язково консультація лікаря);

– втрата ваги на початку дієти відбувається за рахунок виведення зайвої рідини з організму, а не за рахунок втрати зайвих жирових відкладень.

Див. також: Кавун звичайний, Кавуни мочені, Кавуновий турмалін.

Залишити відповідь