Категорії
Психологія

5 найбільш порядних крадіїв

Порядність як моральна якість є категорією етики і входить до більш широкого етичного поняття до Добра.

1. Злодій, який вкрав ноутбук професора шведського університету Umeå, повернув весь його вміст на флешці. Коли професор виявив пропажу ноутбука, він впав у стан шоку, адже там були записи за 10 років роботи. Однак, злодій виявився настільки порядним, що через якийсь час повернув професорові флешку, куди була скопійована вся інформація.

2. В один з будинків Нижньої Саксонії увірвався озброєний грабіжник. Поки він погрожував пістолетом няні, двоє дітей 7-ми років принесли йому всі свої заощадження щоб він залишив жінку в спокої. Грабіжник був настільки зворушений цим вчинком, що пішов з дому не взявши ні копійки.

3. У жовтні 2011 року злодій поцупив з припаркованого автомобіля 2 мобільних телефони і гаманець. Коли він заглянув в один з телефонів, він побачив там знімки дитячої порнографії. Це вселило в нього настільки сильну відразу, що він здався владі щоб допомогти розслідувати цей випадок. Завдяки сприянню злодія був заарештований 46-річний чоловік. В якості пом’якшеного покарання, невдалого злодія засудили всього до місяця в’язниці і штрафу.

4. Злодій з Саудівської Аравії, який так і залишився невідомим, повернув справжньому власнику ювелірні прикраси, вкрадені у нього більше 10 років тому. За словами господаря прикрас, до нього в двері постукали посеред ночі. Відкривши двері, він виявив дивну сумку на порозі, в якій і знаходились прикраси, а також лист із вибаченнями.

5. Бразилець, який викрав автомобіль, повернув машину її господаря після того, як той подзвонив на мобільний телефон, залишений в машині, і повідомив злодієві, що він переживає зараз фінансові труднощі.

Залишити відповідь