Категорії
Різне

5 вправ, які поліпшують самопочуття

5-9 хвилин, які ви використаєте на виконання цих вправ, повністю поліпшать ваше самопочуття. Це варто робити перед сном. Результати отримаєте відразу ж. Спробуйте і переконайтеся самі.

Якщо ви часто не можете заснути, то ви не самотні: багато людей годинами крутяться в ліжку, перш ніж заснути і отримати деякий відпочинок. Коли це відбувається регулярно, в кінцевому підсумку протягом дня ви можете відчувати регулярну перевтому. Можливо, надмірно вживаєте каву, цукор, щоб не спати, і в результаті набираєте вагу. Виконання наступних найпростіших поз йоги перед сном допоможе вам заснути.

Вони все дуже прості, тому, навіть якщо ви ніколи не займалися йогою і не вважаєте себе гнучким, ви зможете впоратися з вправами без проблем. У перший раз, коли ви робите ці пози, рекомендується не залишатися в них занадто довго. Однією хвилини буде достатньо. Пізніше ви зможете збільшити навантаження до п’яти хвилин або навіть довше.

Баласана (поза дитини). Якщо у вас проблеми з коліном, можливо, це не дуже гарна ідея, але для всіх інших ця поза розслабить вашу нервову систему, спину, плечі, живіт.
Якщо ваші сідниці не тиркаються п’ят, то кілька разів складіть ковдру і помістіть її на п’яти. Руки витягнути перед собою і розслабитися. Встановіть будильник, щоб знати, коли виходити з пози. Поки ви перебуваєте в позі дитини, обов’язково глибоко дихайте.

5 вправ, які поліпшують самопочуття
Баласана

Супта Баддха Конасана (скошена кутова поза, іноді цю позу називають позою метелика). Лежачи на спині, підніміть коліна, з’єднайте ступні ніг і акуратно відпустіть свої коліна в сторони. Більшість з нас не може вільно лежати в цій позі. Тому, щоб розслабитися, покладіть згорнуту ковдру або подушку під кожне коліно. Дихайте глибоко, до самого низу живота.

5 вправ, які поліпшують самопочуття
Супта Баддха Конасана

Поза Back roll. Лежачи на спині, візьміться за коліна (як показано на малюнку) і м’яко качайтеся з боку в бік. Це відмінний спосіб розтягнути і масажувати нижню частину спини після довгого дня. Дозвольте вашим ногам повністю розслабитися. У той же час нехай ваші плечі лежать на поверхні – обов’язково не напружуйте їх, тримаючись за коліна. І, звичайно, дихайте глибоко.

5 вправ, які поліпшують самопочуття
Back roll

Сутта Мацйендрасана. Лежачи на спині, підніміть коліно, а потім дайте йому впасти на праву сторону. Ви можете стабілізувати свою ногу, утримуючи ліве стегно правої рукою. Але в той же час простягніть ліву руку вліво і обережно поверніть голову вліво. Обидва плеча потрібно якомога більше розслабилися на поверхні. І так, дихати! Потім повторіть позу в інший бік.

5 вправ, які поліпшують самопочуття
Сутта Мацйендрасана

Матсіана (поза риби). Лежачи на спині, руки помістіть під сідниці (див. фото). Ефект полягає в тому, щоб м’яко підняти верхню частину тіла і максимально розкрити грудну клітку. Ви можете тримати голову, або м’яко опустити голову назад. Зробіть п’ять-десять глибоких вдихів і потім обережно вийміть руки з-під себе. Лягайте і насолоджуйтеся відкритими відчуттями в грудях.

5 вправ, які поліпшують самопочуття
Матсіасана (поза риби)

Залишити відповідь