7 порад як впоратися з проблемами

7 порад як впоратися з проблемами
Як впоратися з проблемами, поради

У житті кожного бувають періоди, коли навалюються проблеми. Час іде, вони не вирішуються, тиснуть ще сильніше, і в такі моменти руки опускаються, здається, що затягнуло у вир неприємностей, і з нього вже не вибратися.

Пропоную 7 дієвих порад, як справитися з проблемами.

1. Список. Беремо папір і ручку і складаємо список всіх ваших проблем. Перерахувавши все на папері, ви тим самим звільните голову. Так ви з подивом виявите, що деякі проблеми, вже перестали бути проблемами. Інші не залежать від вас, і вам залишається тільки прийняти їх, і плисти за течією. І ще залишаться ті, які ви можете вирішити. Ось бачите, проблем вже стало в три рази менше.

2. Відпочинок. Піти і почати розважатися, як не парадоксально це звучить. Справа в тому, що коли ви змучені переживаннями, у вас немає зайвої енергії на вирішення цих проблем. Ваша голова зайнята тільки негативом. І ось прийшов час відновитися, зарядити свою батарейку. Сходити в сауну, кафе або боулінг. Поїхати в село на пару днів.

3. Перестаньте скаржитися. Слова забирають енергію у дії. Мало того, ви ще й самі себе накручуєте ще більше. Як кажуть, про що думаємо, те притягуємо в своє життя.

4. Перестаньте непокоїтися. Як це зробити? Виділіть 30 хвилин для занепокоєння. І на протязі 30 хвилин починайте посилено боятися, непокоїтися, хапати себе за голову, посипати попелом, уявляючи всі жахи того, що може статися. Потім, як тільки захочете попереживати, скажіть собі, що у вас на це виділено час.

5. Візьміть відповідальність на себе. Завжди простіше кого б то не було звинувачувати у всіх смертних гріхах. Коли ви вирішите, що ви відповідальні за своє життя, то вам буде легше все вирішувати. А звинувачення інших, це наче крісло гойдалка, ви начебто рухаєтеся, але при цьому стоїте на місці.

6. Знайдіть плюси. Візьміть папір і ручку і придумайте 3-5 плюсів від ваших нинішніх обставин. Це допоможе вам переключитися з негативного на позитивне. Наприклад, зламали руку, добре, що не ногу. Тепер можна в гості до тещі не ходити, та й посуд не треба мити. Є час зайнятися саморозвитком чи просто почитати.

7. Відпустіть минуле. Все, що було не сьогодні – вже в минулому. Воно ніяк не повинно впливати на вас у майбутньому. Живіть тут і зараз. Коли роками тримаєте образу, то відбираєте у себе життєву енергію, і створюєте собі проблеми зі здоров’ям. Пробачте і відпустіть. Скажіть собі «я прощаю і відпускаю, я прощаю себе, я прощаю життя».

Джерело

Залишити коментар