Категорії
Різне

7 правил схуднення від Джона Гебріела

За 30 місяців Джон Гебріел скинув 100 кілограмів. Сам придумав для себе раціон і сам схуд без дієт на 100 кг, але за допомогою 7 простих правил, основа яких полягає в наведенні порядку в своїй голові і в своєму житті.

Джон Гебріел, брокер з Уолл-стріт, звик систематизувати будь-яку інформацію, яка приходить йому на розум, тому не став сліпо покладатися на поради дієтологів, а зайнявся вивченням себе самого. Ось його 7 правил для успішного схуднення (опускаючи всі біохімічні та гормональні нюанси, які йому довелося пройти, щоб розлучитися з половиною своєї ваги).

7 правил схуднення від Джона Гебріела
Етапи схуднення Джона Гебріела

1 правило. З’ясувати, з якими поживними речовинами у вас проблеми. «Виявилося, що мені все життя не вистачало жирних кислот омега-3, високоякісних білків, вітамінів. Зверніть увагу, жодна дієта про це не говорить. І це велика помилка. Я змінив свій раціон так, щоб отримувати достатню кількість всіх потрібних для мене речовин. Після цього тяга до цукерок і чіпсів відпала сама собою – їх просто вже не хотілося».

2 правило. Здоровий кишечник. Люди регулярно об’їдаються, тому що їх кишечник не вміє ефективно витягати з їжі необхідні речовини. Тому тіло в паніці запасається жиром. До того ж проблеми з травленням провокують запалення, що впливає на гормональний фон. Їжте частіше пробіотики (кефір, йогурти) і продукти з «правильними» травними ферментами.

3 правило. Режим сну. Важливо нормалізувати сон – раніше лягати і раніше вставати. Будь-які проблеми зі сном стають причиною того, що ви набираєте вагу. Причина в тих же гормонах. Безсоння змінює гормональний фон, через що постійно тягне на солодке і жирне. Це призводить до високого рівня кортизолу, який змушує вживати фаст-фуди, щоб побороти депресію. Але нездорова їжа дає тільки тимчасове полегшення, лише провокуючи збільшене вироблення кортизолу в майбутньому. Не говорячи вже й про те, що вночі просто хочеться залізти в холодильник і чогось з’їсти, щоб заснути.

4 правило. Про кортизол (його друга назва гормон стресу). «Поганим сном ви викликаєте стресову ситуацію для свого організму. А що стрес впливає на апетит, ви знаєте і без мене. Я почав медитувати і візуалізувати в своїй свідомості кожен наступний день (візуалізація – методика в східних науках, спрямована на створення в своїй уяві образів бажаної дійсності, працює на свідомому і підсвідомому рівні). Я позбувався стресу, а з ним і кілограмів».

5 правило. Детоксикація. Організм використовує жирові клітини для зберігання надлишку токсинів. «До того моменту я вже скинув 70 кілограмів, але треба було позбутися ще тридцяти, саме в яких скупчилася основна частка токсинів. Так я почав «промивати» нутрощі свого організму великою кількістю лужних рідин – це вода з лимонним соком, яблучний оцет, зелені соки. Їв багато зелені, салатів, проростків, клітковини.

Останні 30 кг скинув набагато швидше, ніж перші 30 кг. Хоча, здавалося б, повинно було бути навпаки. Всі, хто худне, знають, як легко почати худнути, і як важко даються останні кілограми».

6 правило. Перестаньте паритися через гроші – чим менше ви залежите від грошей, тим стрункішими і щасливішими стаєте. «Я переїхав в більш дешевий будинок, став менше витрачати на всілякі речі і гаджети, і навіть почав сам вирощувати деякі овочі. А коли нервував, то знав, що можу обійти будинок з іншого боку і з’їсти помідор, який сам виростив. Це краще, ніж заїдати стрес шоколадкою».

7 правило. Щоб вирішити проблему з вагою, потрібно раз і назавжди зізнатися самому собі: ви такий не через гени і не через «важкі кістки», ви такий, тому що ледачий. Щоб впоратися з проблемною вагою, доведеться навчитися не боятися цього світу. Приблизно 65-70 відсотків в солідному віці страждають саме «емоційним ожирінням». Багатьом людям настільки некомфортно жити в навколишньому світі, що вони підсвідомо відчувають себе в більшій безпеці під своїм «захисним» жировим шаром. Звучить, звичайно, досить дивно, але це правда. Допоможуть медитації і практика візуалізації.

Залишити відповідь