Категорії
Різне

900 квадратних метрів будинку за 20 годин

Друга промислова революція вже стукає в наші двері, останнім часом про 3D-принтери ми говоримо все частіше і частіше. Таке технічне пристосування буде використовуватися в куди більшій кількості сфер нашого життя, ніж може здатися з першого погляду. Економія фінансів і часу – безпрецедентна.

Нещодавно NASA почало використовувати 3D-принтер для створення частин ракетних двигунів. Агентство в наступному році також планує запустити 3D-принтер в космос, щоб допомогти астронавтам виробляти запасні частини на МКС.

Завдяки компанії під назвою Contour Crafting – Roboting Construction System, 3D-принтери можуть також використовуватися для будівництва цілих будинків. Будинок площею 900 квадратних метрів можна побудувати за 20 годин.

Зазвичай люди в повній мірі ще не відчули всіх можливостей таких технологій. Це не тільки краще, швидше і дешевше, ніж сучасні «традиційні» технології будівництва будинків, але в цих технологіях схований потужний потенціал по звільненню людства від фізичної праці.

Оскільки машини швидше і краще справляються з монотонними завданнями і важкою промисловістю, це не просто неминучість сучасної буденності.

Щодо безробіття? Якщо припустити, що життєздатної альтернативи на сьогоднішній день немає, величезний відсоток людей виявиться безробітним в найближчому майбутньому.

Залишити відповідь