Американець врятував чайку-друга

Американець врятував чайку, яка дружить з ним вже 15 років. Історія незвичайної стійкої дружби стала відома днями.

Житель американського штату Мен Джон Маковський, власник судна для вилову омарів, врятував від смерті чайку, яка супроводжує його в морі з 2005 року (Джон запримітив пернатого товариша 15 років тому). Птах, як завжди, прилетів на судно, сів навпроти ілюмінатора спостерігати за рибалкою. Рибак не розуміє, чому саме чайка вибрала його – хтось каже, що таким чином предки спостерігають за його життям. Маковський дав птиці ім’я Червоне Око.

Одного разу чоловік помітив, що у його друга перебиті лапи. Він злякався, що з чайкою може щось статися, і навіть думав перестати рибалити, якщо птах перестане прилітати. Джон і його дружина Деббі вирішили зловити Червоне Око і відвезти в Центр дикої природи. Там чайку лікували кілька тижнів. Весь цей час Джон відвідував свого друга і приносив йому його улюблену рибу.

Коли Червоне Око видужав, чоловік випустив його на волю. Тепер, як і раніше, птах продовжує відвідувати свого друга, коли той виходить в море. Травма не вплинула на звичку Червоного Ока рибалити разом з Джоном.