Категорії
Різне

Автоматичний виклик евакуатора для Tesla

Компанія Tesla постійно покращує свої автомобілі, але від поломок під час їзди ніхто не застрахований. Несправність (серйозний збій електроніки або банальний спуск колеса) може виникнути прямо посеред жвавої дороги. У будь-якому випадку, водієві доведеться викликати евакуатор і звертатися в сервісний центр. Під час недавнього спілкування з інвесторами Ілон Маск оголосив, що в найближчі роки він має намір прискорити ремонт автомобілів.

Зокрема, Ілон Маск озвучив дві свої нові ідеї: оснастити автомобілі Tesla функцією автоматичного виклику евакуатора при виявленні серйозної поломки, а також він має намір проконтролювати стан сервісних центрів і переконатися, що у них завжди вистачає запчастин для ремонту електрокарів.

Ілон Маск сподівається максимально скоротити час очікування евакуаційних машин. Щоб впровадити функцію автоматичного виклику, компанії доведеться встановити партнерство з постачальниками евакуаційних послуг. Зробити це в парочці міст простіше простого, проте розгорнути технологію в великих масштабах буде вкрай проблематично. Також компанії слід придумати захист від помилкових спрацьовувань – швидше за все, водії зможуть скасувати виклик через панель управління.

Що стосується сервісних центрів, Ілон Маск дуже незадоволений їхньою роботою. Він оголосив, що стратегії роботи деяких з них «абсолютно тупі», і їм важливо повністю поміняти ставлення до деяких процесів. Наприклад, один з сервісних центрів Китаю зіткнувся з тим, що при замовленні запчастин китайського виробництва його посилка спочатку відправляється з Китаю в США, а потім знову повертається на батьківщину.

Залишити відповідь