Автомобіль, що працює на солоній воді

Кінець нафтової епохи – створено автомобіль, що працює на солоній воді – 920 к.с. і менше 3 сек. до «сотні».

Автомобіль, що працює на солоній воді
Автомобільні двері Quant e-Sportlimousine

Європейська компанія NanoFlowcell розробила і виготовила дослідний зразок першого в світі електричного автомобіля на спеціальних паливних елементах, який використовує в якості пального солону воду, повідомляє FB News Post.

В даний час автомобілю Quant e-Sportlimousine офіційно дозволено пересуватися по дорогах загального призначення в Німеччині. Компанія NanoFlowcell вже отримала відповідний дозвіл і готується до проведення масштабних дорожніх випробувань свого винаходу. Згідно з наявною інформацією, автомобіль Quant e-Sportlimousine може розганятися до швидкості 100 кілометрів за годину за 2,8 секунди.

Автомобіль, що працює на солоній воді
Заправка автомобіля Quant e-Sportlimousine

На одній заправці інгредієнтами для приготування солоної води автомобіль здатний пройти до 600 кілометрів.
Під терміном «солона вода» мається на увазі зовсім не та вода, яку можна взяти з моря або океану. У спеціальному реакторі автомобіля готується два розчини солей різних металів, які виступають в якості електроліту, які окремо подаються в паливні елементи. На поверхні каталізаторів цих паливних елементів відбувається низка складних електрохімічних перетворень, в результаті яких і виробляється електрика. Ця електрика виробляється постійно і надходить на зберігання в суперконденсатор з малим струмом витоку і великої електричної ємності, а вже звідти енергія витрачається на приведення в рух чотирьох електродвигунів.

НУНС ла Веччіо з компанії NanoFlowcell пояснює: «Шлях перетворень від дослідного зразка до серійного автомобіля, якому дозволено пересуватися по дорогах у всьому світі, дуже важкий і довгий. Наша компанія, незважаючи на те, що вона зараз є ще дуже маленькою компанією, твердо має намір пройти цей шлях від початку до кінця, дозволивши розробленій нами технології в майбутньому працювати на благо всього людства. А зараз ми знаходимося тільки на самому початку нашого шляху».

Автомобіль надзвичайно екологічно чистий. Він не використовує ні дорогоцінних металів, ні рідкоземельних елементів.

Осередок містить головним чином воду в якості речовини-носія, металеві солі і кристалічні структури. Всі ці компоненти можна об’єднувати, використовувати і утилізувати без шкоди для навколишнього середовища.

Електрохімічні технології і паливні елементи були розроблені фахівцями компанії NanoFlowcell спільно з фахівцями компанії Bosch Engineering.

В найближчому майбутньому компанія NanoFlowcell планує виготовити ще чотири дослідні зразки автомобілів Quant e-Sportlimousine, які візьмуть участь в програмі випробувань. Очікується, що в ході програми електрохімічні технології будуть доопрацьовані до комерційного рівня.

Залишити відповідь