Категорії
Природа Тварини

Багама Вудстар

Багама Вудстар (Calliphlox evelynae або God Bird) – птах довжиною приблизно від 3,5 до 4 дюймів, належить до колібріподібних. Верхня частина Багама Вудстар зеленувата з оливковим відтінком, має білу грудку і руду нижню частину.

Дорослі самці покриті райдужним фіолетовим пір’ям на шиї, що разюче красиво виграває на сонці. На відстані пір’я стає чорним.

Багама Вудстар

Фіолетове або червоно-рожеве пір’я на шиї тримається протягом сезону розмноження. Після самець втрачає барвистий колір і пір’я повертається до блідого сірого кольору. Шия самиць і незрілих пташенят знизу біла. Хвіст самця роздвоєний, а у самиць закруглений.

Багама Вудстар

Багама Вудстар харчуються нектаром квітів, іноді комахами. Поширені скрізь, де ростуть квіти: в садах, гаї чи на відкритій місцевості.

Багама Вудстар

Живляться Багама Вудстар зависаючи перед кожною квіткою, рухають крилами так швидко, що крила здаються невидимими.

Багама Вудстар

Гніздо Вудстар в діаметрі трохи більше одного дюйма, кругле, відкрите і зроблене з м’якого шерстистого матеріалу, схожого на бавовну з павутиння. Пташечка турботливо замасковує ззовні гніздо крихітними шматочками кори. Місто для гнізда обирає заввишки від двох до дванадцяти футів від землі.

Багама Вудстар
bahamas hummingbird

Колібрі Вудстар відкладає два продовгуватих білих яйця. Пташенятами колібрі може займатися цілорічно, але зазвичай це відбувається у квітні.

Багама Вудстар

Багама Вудстар можна цілорічно зустріти в різних частинах Багамських островів.

Багама Вудстар

Багама Вудстар через міжнародну торгівлю перебувають під загрозою знищення, тому знаходяться під охороною відповідно до закону «Про охорону диких птахів».

Багама Вудстар

Цікаві факти:

– підвид Багама Вудстар на острові Інагуа має відмінність – самці цього підвиду з фіолетовим пір’ям на лобі і на горлі,

– багамські колібрі Вудстар – нетовариські птахи, вторгаються до сусіда і переслідують його. Ця агресивність в порівнянні з іншими видами збільшена у рази,

– у спокійному стані колібрі Вудста люблять посидіти на відкритій гілці, а іноді на телефонному дроті, можуть дозволити людині підійти з точністю до декількох футів, показують індиферентність (байдужість) у присутності людей,

– колібрі – найменші в світі птахи, але мають найвищу швидкість метаболізму, більшу ніж у будь-якої теплокровної тварини, серце відносно розмірів тіла найбільше ніж у інших теплокровних тварин, у колібрі один з найбільших мізків від всіх птахів в порівнянні з їхніми розмірами,

– колібрі мають найбільший потенціал польоту всіх птахів: вони здатні літати не лише вперед, але і назад, вправо і вліво, вміють зависати і літати з ніг на голову.

Багама Вудстар

Залишити відповідь