Бездротове майбутнє від Qualcomm

Бездротове майбутнє від Qualcomm
Bluetooth-навушники O-Free

Qualcomm представила бездротовий Bluetooth-аудіочип QCC3026, який надійде в продаж в серпні цього року.

Бездротове майбутнє від Qualcomm
Bluetooth-аудіочип QCC3026

Коли мова йде про бездротове майбутнє багато користувачів відразу ж уявляють собі перспективи розвитку мереж і, перш за все, технологію 5G. Але використання бездротових технологій не обмежується тільки цим. Є й інші важливі для спілкування користувачів напрямки, що і показав Qualcomm на черговому анонсі. Світ побачили чипсети початкового рівня Snapdragon 632, 439 і 429. Був також анонсований і раніше розглянутий чип для дитячих портативних пристроїв – Snapdragon 2500. Ще одна новинка – QCC3026, аудіочип Bluetooth, розглядалася на сторінках ресурсу gsmarena.com.

Нове «залізо» призначене для Bluetooth-гарнітур початкового рівня та середнього класу. Компанія відзначає, що протоколи TrueWireless Stereo дають можливість знизити енергоспоживання QCC3026 на 50% (як максимум) в порівнянні з вже представленими на ринку навушниками.

Бездротове майбутнє від Qualcomm
Навушники Oppo O-Free

Очікується, що пристрої на базі нового чипа з’являться в другій половині 2018 року. Більш того, вже представлені навушники Oppo O-Free з функцією, подібною до Pixel Buds від Google, увійдуть в комплект поставки Find X Lamborghini Edition.

Анонсовані Oppo в ході презентації розглянутого раніше смартфона Find X і його версії Lamborghini Edition бездротові навушники O-Free були розглянуті Айвеном (Ivan) в опублікованій ресурсом gsmarena.com замітці.

Два повністю бездротових навушники, як зазначається, досить компактні. Їх основний колір – чорний з синім або бордовим відтінком. Бездротові Bluetooth-навушники O-Free підтримують TrueWireless Stereo, завдяки чому і забезпечується синхронізація між лівим і правим навушниками.

Бездротове майбутнє від Qualcomm
Нові чипи Qualcomm Snapdragon

Цікавою функцією, яку підтримує O-Free, є голосовий переклад. Втім, подробиці, що стосуються того, які мови будуть підтримуватися новинкою, поки невідомі. В цьому проявляється подібність O-Free з уже відомим користувачам Pixel Buds від компанії Google. Крім того, навушники можуть використовуватися для запуску голосового асистента і управління відтворення музики.

Розглянуті навушники O-Free стануть поставлятися зі смартфоном Oppo Find X Lamborghini Edition. Запропонують їх споживачам і як додатковий аксесуар до інших мобільних пристроїв за ціною в 699 юанів (90 євро). Новинка з’явиться у продажу в Китаї в серпні 2018 року.

Залишити коментар