Безпілотний мотоцикл ConnectedRide

Безпілотний мотоцикл ConnectedRide
Безпілотний ConnectedRide

Інженери з BMW Motorrad (підрозділ автоконцерну BMW), що займається розробками мотоциклів, розробили безпілотний мотоцикл ConnectedRide.

Прототип двоколісного робота створений з метою випробування і впровадження нових засобів безпеки для мотоциклістів, а також підвищення безпеки управління.

Іноді випробування нових систем супроводжується серйозним ризиком для людини, тому в BMW вирішили перекласти цю задачу на автоматизований двоколісний транспортний засіб.

Автономний мотоцикл, розробка якого зайняла у BMW два роки, виступає в якості тестового майданчика для створення, випробування і інтегрування нових систем безпеки (наприклад, систем, що допомагають долати перешкоди на дорозі, або запобігають заносу задніх коліс байка) в нові продукти компанії. В основу робота лягла модель мотоцикла R1200GS.

Інженери компанії використовують прототип для створення просунутих систем активної допомоги водієві, що дозволить зберегти повний контроль над мотоциклом навіть при необхідності екстреного гальмування (наприклад, при різкому повороті), а також допоможе зберегти рядність руху. Подібні системи сьогодні пропонуються поки що тільки в автомобілях.

Залишити коментар