Богач (Румунія)

Богач (Румунія)
Інгредієнти для коржиків зі шкварками на содовому тісті: сало - 400 грамів, яйця - 2 шт., один жовток, сода - 0,7 ч. л., оцет - 1 ч.л., сіль - 1 ч. л., цукор - 1 ч.л., тмин - 1 ч.л., борошно пшеничне - 2 склянки.

Богач – солоне печиво румунської кухні. Виробляють ці кондитерські вироби з дріжджового тіста і перекручених на м’ясорубці шкварок (технологія, схожа з розкачуванням листкового тіста).

Складові для богача по-румунськи:
– борошно – 500 г,
– молоко – 250 мл,
– дріжджі – 15 г,
– цукор – 20 г,
– яйце – 2 г,
– масло вершкове – 20 г,
– жир топлений – 20 г,
– шкварки – 250 г,
– сіль – 10 г,
– перець,
– кмин.

Приготування богача по-румунськи. Борошно просіяти на стіл, зробити посередині поглиблення і влити молоко з розведеними в ньому дріжджами і цукром. Покласти вершкове масло або жир, сіль, перець. Замісити тісто.

Через м’ясорубку пропустити шкварки, що залишилися після витоплювання смальцю.

Тісто для богача розкачати шаром товщиною в 1 см, зверху викласти рівним шаром перекручені шкварки, скласти вчетверо і поставити на холод на 10 хвилин, після чого процедуру повторити це ще 3 рази з десятихвилинними проміжками.

Тісто знову розкачати шаром в 0,5 см. Склянкою вирізати тонкі коржики, змастити їх яйцем і насипати на кожен по кілька зерен кмину.

Випікають богачі в гарячій духовці. Залишки тіста розкачати, нарізати смужками, так само посипати кмином або тертим сиром і випекти в духовці.

Залишити коментар