Браслет Cicret перетворить зап’ястя в сенсорний екран

Браслет Cicret перетворить зап'ястя в сенсорний екран
Сенсорний екран cicret

З усіх сучасних «розумних» браслетів одним з самих незвичайних можна назвати аксесуар Cicret. Цей пристрій є зовнішнім екраном для смартфона або планшетного комп’ютера, при цьому може використовувати шкіру на зап’ясті людини як сенсорний дисплей.

За формою і розмірами він більш за все нагадує найпростіші фітнес-браслети, наприклад, девайс MiBand від китайської компанії Xiaomi. Але з усіх існуючих нині мобільних пристроїв Cicret скоріше потрібно віднести до «розумного» наручного годинника.

Браслет Cicret не має екрану як такого. Тим не менше, він може служити в якості зовнішнього дисплея для вашого мобільного пристрою. Цей парадокс здійснюється за рахунок невеликого проектора, який вбудовано в даний браслет.

Браслет Cicret перетворить зап'ястя в сенсорний екран

Ємнісний проектор браслета відображає екран на шкірі зап’ястя людини, на яку Cicret надітий. Мова йде не про окремі функції, як це реалізовано в сучасних «розумних» годинниках, за допомогою яких можна подивитися час, ім’я людини яка дзвонить, прочитати текстові повідомлення та електронному листі, а про повноцінний дисплей смартфона або планшета. Cicret відтворює екран повністю.

Браслет Cicret перетворить зап'ястя в сенсорний екран

Користувач може використовувати екран, який спроектовано на шкіру зап’ястя, точно так само, як і дисплей свого смартфона: перегортати сторінки, відкривати додатки, змінювати налаштування і т. п.

Браслет Cicret абсолютно водонепроникний. З ним можна читати свіжі новини у ванні або на пляжі, не боячись замочити.

Браслет Cicret перетворить зап'ястя в сенсорний екран

Cicret відкриває нову епоху взаємодії між людиною і його мобільним девайсом. Цей браслет виглядає як справжній пристрій з фантастичних фільмів. Ще пару років тому і мріяти неможливо було про швидкі реалізації подібних технологій, а на сьогодні співробітники компанії, яка розробила Cicret, користуються тестовими екземплярами цього неймовірного «розумного» браслета.

Залишити коментар