Браслет-телефон

Браслет-телефон
Телефон з проектором в браслеті

Наш стрімкий темп життя диктує необхідність завжди бути в курсі всіх подій, всюди встигати. Для цього необхідно використовувати і годинник і мобільний телефони. Але можна поєднати цих два так необхідних для кожної сучасної людини предмети в один. Саме таким предметом є наручний годинник-телефон або годинникофон.

Браслет-телефон

Унікальний гаджет, що об’єднав в собі хронометр і телефон, особливо зручний для ділових людей, у яких завжди під рукою повинен бути мобільний телефон. Як і в дорогих моделях мобільних телефонів, в годинникофоні передбачена функція перегляду відео та фотозображень, mp3 і mp4 програвача, а також є рідер для читання книг, ігри, фото – і відеокамера.

Браслет-телефон

Набір номера телефону проводиться стилусом, який розташовується на ремінці або кріпиться до корпусу годинника. Розмовляти по годинникофону можна так само, як по мобілці, передбачена функція гучного зв’язку і бездротова гарнітура. Дуже важливим є те, що з годинникофоном просто неможливо пропустити телефонний дзвінок.

Браслет-телефон

Гаджет-браслет, який включає в себе годинник і телефон. Незвичність і особливість пристрою в тому, що у нього гнучкий прозорий сенсорний екран телефону, який розгортається і згортається тоді, коли вам телефонують або коли телефонуєте ви.

Браслет-телефон
Телефон з проектором в браслеті
Браслет-телефон
Телефон з проектором Rollerphone
Браслет-телефон
Концепт телефону майбутнього
Браслет-телефон
Rollerphone (телефон з проектором + годинник)

Залишити коментар