Категорії
Кухня країн світу

Бульйон м’ясний з грінками

Відтяжка,
Грінки.

Для приготування бульйону м’ясного з грінками кості м’ясні промийте, подрібніть і положіть в каструлю. Залийте водою із розрахунку чотири літри на один кілограм кісток.

Все варити на слабкому вогні протягом чотирьох годин. У процесі варіння періодично знімайте жир і піну. За півгодини до закінчення варіння додайте попередньо підпечені ароматні коріння. М’ясний бульйон процідіть і витримайте до температури 50-60 °C.

Тепер в бульйон вводять відтяжку. Страву ретельно розмішайте. Доведіть бульйон з відтяжкою до кипіння і варіть при ледь помітному кипінні ще півгодини.

Після закінчення варіння дайте бульйону настоятися, з поверхні ще раз зніміть піну. Готовий бульйон процідіть через щільну серветку, складену вдвічі.

Відтяжка. М’ясо пропустіть через м’ясорубку, залийте холодною водою (1,5 л води на один кілограм м’яса), дайте настоятися протягом однієї – двох годин на холоді, після чого введіть в цей бульйон яєчні білки, додайте сіль і все добре перемішайте.

Грінки. Хліб пшеничний наріжте тонкими скибочками, покладіть на кондитерський лист і посипте тертим сиром, скропіть розтопленим вершковим маслом і підсмажте в духовці.

Інгредієнти в грамах:
– кістки м’ясні – 187,
– м’ясо 3-го сорту для відтяжки – 55,
– яйця для відтяжки – 13,
– морква – 5,
– корінь петрушки або селери – 4,
– цибуля ріпчаста – 5.

Вихід: 400.

Для грінок:
– хліб пшеничний – 62,
– сир голландський – 13,
– масло вершкове – 5.

Вихід: 45.

Залишити відповідь