Бичок повторив явище Афродіти

На пляж Магераклогер в місті Банбег (Ірландія), де були відпочивальники, виплив з моря бичок.

Можливо тварина перебувала на сусідньому острові під час припливу і спасалася від води, пробираючись по мілководдю до берега і, коли рівень води знизився, бичок вирішив повернутися додому.

Люди, що відпочивали на пляжі, були сильно здивовані, коли побачили, бичка, що вибігає з моря на берег. Тварина злякалася людей і втекла.

Поява бика з морської води нагадала людям міф про появу богині Афродіти, яка вийшла на берег з піни морської.

https://www.youtube.com/watch?v=_V35enq1SFI

Афродіта (від ἀφρός – «піна») – в грецькій міфології богиня краси і любові, яку включено в число дванадцяти великих олімпійських богів. Шанувалася вона також як богиня родючості, вічної весни і життя, шлюбів і навіть пологів.

Бичок повторив явище Афродіти
Знак місця народження Афродіти на Кіпрі
Бичок повторив явище Афродіти
Афродіта сиракузького типу – римська копія II століття н. е. (паріанський мармур). За грецьким оригіналом IV століття до нашої ери; шия, голова та ліва рука – реставрація Антоніо Канова.

Коли Кронос оскопив свого батька Урана і викинув його геніталій в море, вода спінилася. З цієї піни на морській раковині повстала оголена Афродіта. На цій морській раковині новонароджена богиня припливла до берега острова Кіфера, потім відплила до Пелопоннесу, а потім до міста Пафос, що на Кіпрі. Саме там згодом виникло головне святилище Афродіти.

Де ступала Афродіта по землі, росли трави, квітли квіти, а навколо неї завжди літали пташки. Дочки Феміди, Пори Року, побачивши Афродіту, поспішили на Кіпр одягнути і заквітчати богиню. Також існують перекази, згідно яких Афродіта була дочкою Зевса і Діони.