Черепаха – спрінтер

Черепаха – спрінтер

Гігантська 68-кілограмова черепаха стала зіркою Фейсбуку. Алхамбра, Каліфорнія. 2 серпня 2014 року в поліцію надійшов сигнал від жителів міста, що величезна черепаха гуляє без нагляду.

Гігантська черепаха вагою 150 фунтів гуляла сама на вулицях Каліфорнії. Черепаху завезла патрульна машина до відділку, звідки пізніше її переправили до Лос-Анджелеса в притулок по Догляду і контролю за тваринами в Дауні. Знайдено і власника гігантської черепахи.

Черепаха – спрінтер

На місце виїхав озброєний загін з двох поліцейських. Вони вели прямий репортаж в Facebook, чим викликали захоплення у передплатників. «Об’єкт був виявлений бродячим по вулицях Алхамбра без супроводу господарів. Погоня була запеклою. Ми збиралися застосувати наручники, але зрозуміли, що ніяк не зможемо цього зробити», – написали поліцейські.

Пильно стежачи за ходом операції, інтернет-користувачі встигли визначити, до якого виду належить втікачка. Виявилося, що поліція Алхамбра мала справу зі шпороносною черепахою, яка займає третє місце в списку найбільших представників свого виду на планеті. Крупніше за них тільки слонові і гігантські черепахи. Свою назву цей вид отримав за великі стегнові шпори (по дві-три штуки на кожній задній лапі). На передніх лапах шпороносна черепаха має по п’ять кігтів.

Вага самця такого представника шпороносних черепахи може досягати 100 кг, самиці – 60. Довжина панцира – більше 70 см, за деякими даними може іноді перевищувати 100 см.

«Затримана відмовляється відповідати на питання і не дає відповіді ні на одне з імен героїв Черепашок-ніндзя», – написали поліцейські після того, як доставили спійману черепаху до відділку. Незабаром втікачку передали господарям.

«Можливо, нам не варто було так просто відпускати господарів черепахи, так як за законами штату зберігати вдома кинджали заборонено», – пожартували правоохоронці.

Спочатку правоохоронці написали, що затриману звуть Дірком, що в перекладі з англійської означає «кинджал», але пізніше з’ясувалося, що величезну черепаху звуть Кларком. «Ми любимо возз’єднувати родини, тому в даному випадку було вирішено зробити виняток», – повідомили в поліції.

Кларк – шпороносна черепаха, в природному середовищі такі рептилії мешкають уздовж південного кордону пустелі Сахара в Африці. Судячи із зовнішнього вигляду черепаха-утікач – самець 18 – 20 років. До речі, такі черепахи, якщо дуже постараються, можуть розвивати швидкість до 1,6 кілометрів за годину. Ось тільки куди так цілеспрямовано рухалася черепаха Кларк, залишилося загадкою.

Залишити коментар