Категорії
Міста, країни, люди

Чоловіча коса

Відрощування довжелезного волосся стає популярним серед чоловіків В’єтнаму. На роль чергового рекордсмена з вирощування чоловічої коси претендує 92-річний Нгуен Ван Чин (Nguyen Van Chien), який стригся останній раз в 12 років і встиг за цей час (80 років) відростити волосся довжиною п’ять метрів.

Чоловік упевнений: те, з чим він народився, має залишатися недоторканним. До того ж він вважає, що волосся безпосередньо пов’язане з тривалістю його – життя.

«Я нічого не міняю У своїй зачісці, навіть не розчісуюся», – поділився володар п’ятиметрової коси.

Своє волосся Чин зазвичай зав’язує хусткою і тримає в чистоті. Чоловік упевнений, що відрощувати волосся – його покликання.

«Я вважаю, що мене обрала божественна сила. Вона наділила мене цим даром», – запевняє Чин.

Доглядати за волоссям чоловікові допомагає молодший син Луома. 62-річний Луома впевнений, що волосся його батька священні.

Слід нагадати, що волосся – це ниткоподібний білок волосяних фолікулів в шкірі ссавців. У тварин волосяний покрив більш густий і називається хутром, вовною. Основним компонентом волосся є кератин. Кератині – це білки, довгі ланцюжки амінокислот. Волосся не росте слизових оболонках і голій шкірі (на долонях рук, підошвах ніг і губах).