Категорії
Різне

Чоловік чотири роки жив з пінцетом в пенісі

Лікарі однієї з клінік Саудівської Аравії провели унікальну операцію 22-річному хлопцеві – з його пеніса витягли 8-сантиметровий пінцет, про що повідомляє Science Alert.

Хлопець звернувся до лікарів після того, як відчув дискомфорт в області пеніса. Зокрема, він не міг справляти нужду. Лікарі в ході обстеження виявили в статевому органі хлопця пінцет довжиною 8 см. Сам пацієнт не розповів, як пінцет потрапив в настільки незвичайне місце. Також немає відомостей, чи були впродовж 4 років у хлопця інтимні стосунки.

Саудівські медики відзначили, що зазвичай подібне трапляється з нетверезими, неврівноваженими або сексуально стурбованими людьми.

На даний момент пінцет витягнутий, його носій відчуває себе добре. Операція пройшла під загальним наркозом – зімкнули кінці пінцета і витягли його спеціальними щипцями.

До слова, це вже другий випадок в світі, коли лікарі витягували пінцет зі статевого органу чоловіка. Часто чоловіки сунуть собі в пеніс палички, дроти, болти і навіть гачки для риболовлі.

Залишити відповідь