Категорії
Природа

Чи потрапило життя із космосу?

Вчені досліджують, звідки з’явилося життя на Землі. На космічному камінні в результаті хімічних реакцій можуть створюватися деякі будівельні блоки життя.

Дослідники з Університету Хоккайдо в Японії спільно з вченими NASA виявили дві одиниці ДНК і РНК. Припускають, що ці генетичні одиниці можуть переносити астероїди, щоб сприяти розвитку життя на Землі із космосу, про що повідомляє SciTecDaily.

В молекулах ДНК та РНК міститься інформація для створення життя. Також в них є п’ять інформаційних одиниць – азотистих основ.

«Повний набір азотистих основ, необхідних для зародження життя, міг потрапити з метеоритами на нашу планету», – зазначив Денні Главін із Центру космічних польотів NASA ім. Годдарда.

Відсутні інформаційні одиниці цитозин і тимін не змогли виявити, оскільки вони мають більш тендітну структуру. В ході досліджень зразків метеоритів, можливо, ці азотисті основи могли бути пошкоджені.

«Сьогодні нам вдалося створити більш щадний метод вилучення сполук, щоб знайти ці тендітні елементи – цитозин і тимін», – додали вчені.

Але за словами науковців, дане відкриття ще не дає однозначної відповіді на питання, чи допомогли появі життя на Землі метеорити, чи воно зародилося на нашій планеті іншим шляхом.

Джерело

Залишити відповідь