Чи знали ви?

Фортепіано було винайдено в Італії в 1709 році виробником клавесину Бартоломео ді Франческо Крістофорі. Один з оригінальних фортепіано майстра Крістофорі все ще існує в Музеї мистецтв Метрополітен у Нью-Йорку.

Однією з порад щодо чищення килимів було посипати килим чайним листям перед пилососенням. Ідея полягала в тому, що буцімто чайне листя притягувало пил і бруд на поверхню і робило її готовою до прибирання. Це не спрацювало.

Кукурудза – польова культура Америки номер один. Кукурудза очолює всі інші культури за вартістю та обсягом виробництва. Фунт кукурудзи складається приблизно з 1300 зернин. Кукурудза використовується для виробництва пального спирту.

Pokemon, також відомий як Pocket Monsters в Японії, – це японська медіа-франшиза, керована компанією The Pokemon Company, заснованою Nintendo.

McDonald’s Corporation – американська компанія швидкого харчування, заснована в 1940 році як ресторан, керований Річардом та Морісом Макдональдами, у Сан-Бернардіно, штат Каліфорнія, США.

Doritos – це американська марка ароматизованих чіпсів з коржиком, вироблених з 1964 року компанією Frito-Lay, дочірньою компанією PepsiCo. Оригінальні Дорітос не були ароматизованими.

Догляд за шкірою та макіяж йдуть рука об руку, і Кайлі Скін – це те, про що я мріяв незабаром після косметики Кайлі. Я працював над цим протягом усього життя, тому не можу повірити, що це нарешті тут! Побудова моєї лінії макіяжу з нуля навчила мене багато чому, і я настільки благословенна цими знаннями, щоб застосувати до своєї нової компанії!

Виконавчий шеф-кухар Брауліо Бунай розповідає T&C, що його надихнув створити цей надмірний поблажливий прилеглий Фінансовий район, який приваблює багатих з усього світу. «Це є втіленням декадансу, – сказав він. – Піца надзвичайно багата. Якщо ви налаштовані на пишну їжу, це піца для вас».

Британське шоу Top Gear – це найпопулярніше телевізійне шоу у світі, за оцінками 350 мільйонів глядачів щотижня у 170 країнах.

В середньому олівець можна заточити 17 разів, провести лінію довжиною 35 миль і написати приблизно 45 000 слів.

Вікторіанське життя було багато в чому нелегким, і смерть тоді була звичайною – часто задовго до старості. Хоча сьогодні це може здатися дивним, позування померлих разом зі своєю живою родиною було звичним способом створити про них пам’ять. Фотографи часто намагалися зробити мертвих живими, підпираючи їхні тіла в реальні позиції.

New York Knickerbockers, які частіше називають New York Knicks, – це американська професійна баскетбольна команда, що базується в районі Нью-Йорка на Мангеттені.

Toyota Motor Corporation – японський багатонаціональний автомобільний виробник зі штаб-квартирою в Toyota, Айті, Японія. Він був заснований Кіічіро Тойодою та зареєстрований 28 серпня 1937 року.

Визнаний світовим лідером у сфері інтерактивних та цифрових розваг, Sony Interactive Entertainment (SIE) відповідає за бренд PlayStation® та сімейство продуктів та послуг. PlayStation представила інновації на ринку з моменту запуску оригінальної PlayStation в Японії в 1994 році.