Чиновників замінять роботами

Чиновників замінять роботами
Чиновників замінять роботами

Над чиновниками нависла загроза через роботів. Великобританія через 12 років замінить чиновників роботами, щоб оптимізувати витрати на утримання держапарату. Як повідомляє інтернет-видання «Інформат» з посиланням на дослідження наукового центру Reform, до 2030 р. 248 860 працівників держсектора може замінити штучний інтелект і автоматизовані системи.

Автори дослідження вважають, що робота держчиновників може бути автоматизована в першу чергу на ключових посадах. Reform оцінює, що зміни допоможуть заощадити £ 4 млрд на рік. Велика частина цієї суми покриває заробітну плату державних службовців.

Наприклад, за останніх 10 років на туманному Альбіоні число чиновників значно зменшилася завдяки впровадженню онлайн-сервісів. Автори стверджують, що система держслужби не пристосована вирішувати проблеми людей, що можна усунути завдяки штучному інтелекту.

У той же час в дослідженні сказано, що замінювати людей роботами слід з розумом, а не тільки тому, що існує така можливість. Скорочення робочих місць не повинно бути самоціллю. Технології повинні замінити людей там, де вони можуть зробити свою роботу більш якісно та дешевше.

Залишити коментар