Категорії
Міста, країни, люди

Читач лікує Читача з «АіФ. Рецепт»

1. Цегла – від циститу: подруга страждала на цистит, взяла червону цеглу, розжарила її на вогні, поклала в оцинковане відро і залила водою. Потім потихеньку сідала на відро над парою на 15-20 хвилин. Після цього циститу як не було.

Коментар уролога М. Бореєва:
– Тепло при загостренні циститу – це непогано. Так, воно принесе полегшення, але цистит – це інфекційно-запальне захворювання сечового міхура. Збудниками циститу можуть бути різні інфекції (хламідії, мікоплазми тощо), а також умовно-патогенні бактерії (кишкова паличка, стрептокок, стафілокок).

2. Смачне від застуди. Якщо відчули, що застудилися і занедужаєте, візьміть 500 г дуже теплого молока, одне сире яйце, 1 ч. ложку меду та 1 ч. ложку вершкового масла. Молоко має бути такої температури, щоб розчинилися масло та мед, але яйце не згорнулося. Цю теплу смачну суміш треба пити дрібними ковтками на ніч, після чого лягати в ліжко.

Коментар терапевта О. Волкової:
– Якщо зупинити хворобу, що починається, в перші дві-чотири години, то подібне питво цілком може зупинити її розвиток. Головне, щоб у вас не було алергії на мед.

3. Аніс від кашлю. Якщо почали кашляти, візьміть 1 чайну ложку меду, 2 столові ложки насіння анісу та дрібку солі. Все це залийте 250 мл води та доведіть на вогні до кипіння. Потім процідіть через марлю. Приймати відвар потрібно по 2 столові ложки кожні дві години. Якщо ліки закінчаться, а кашель ще залишається, процедуру повторіть.

Коментарі терапевта О. Волкової:
– Аніс дійсно використовується як відхаркувальний засіб при кашлі, до того ж має дезінфікуючу та антиспазматічну дію. Аніс входить до складу деяких фармацевтичних протикашльових препаратів. Зауважу лише, що мед із рецепту краще вилучити, якщо у вас на нього є алергія.

Залишити відповідь