Категорії
Різне

Десять ідей Тесли

Ніколо Тесла (1856 – 1943) — вчений, фізик, винахідник. Найбільш відомий винаходами поліфазової системи, змінного струму, електродвигуна зі змінним струмом. На честь вченого дослідника названа в системі СІ одиниця вимірювання магнітної індукції.

1. Бездротова передача електроенергії по всій планеті

Десять ідей Тесли
Бездротова передача електроенергії за допомогою котушки Тесли

Для глобальної бездротової електричної мережі необхідно утворити мережу спеціальних веж з котушками електродинамічної індукції. Тесла навіть встиг встановити одну таку вежу і продемонструвати свою розробку. Але вчений планував роздавати електроенергію безкоштовно, тому інвестори закрили проект.

Десять ідей Тесли
Котушка Тесли

2. Використання космічних променів

Десять ідей Тесли
Використання космічних променів

Ідея Тесли використовувати промені Космосу – один із способів освоєння вільної енергії. Ніколо навіть запатентував пристрій для перетворення іонів в енергію.

3. Управління погодою через магнітні хвилі

Десять ідей Тесли
Магнітні хвилі як засіб управління погодою

Вчений був упевнений, що за допомогою радіо-магнітних хвиль можна впливати локально на магнітне поле планети.

Десять ідей Тесли
Управління погодою через магнітні хвилі

4. Купання в холодному вогні

Десять ідей Тесли
Зарядка холодним вогнем

Холодний вогонь – це контакт людини зі змінним електричним струмом, напруга такого холодного душа 2,5 мільйона вольт, при цьому людина повинна стояти на металевій пластині.

Десять ідей Тесли
Купання в холодному вогні

Такий холодний вогонь заряджає людину, очищує шкіру краще ніж під час звичного купання.

5. Рентгенівська гармата

Десять ідей Тесли
Рентгенівська гармата Тесли

Винахідник планував створити рентгенівську гармату. Значну допомогу в цьому Теслі надавав письменник Марк Твен, але конструкція не пробила навіть аркуш паперу.

6. Штучне освітлення планети

Десять ідей Тесли
Штучне освітлення планети

Тесла планував променем ультрафіолетової енергії змусити частки газів атмосфери світитися подібно до полярного сяйва.

7. Змінний струм

Десять ідей Тесли
Змінний струм

Змінний струм – одне зі значних відкриттів Тесли. Тесла співпрацював з Едісоном, коли той відкрив постійний струм і пообіцяв йому 50 тисяч, якщо той вирішить поточні проблеми. Тесла, винайшовши змінний струм, вирішив проблеми, пов’язані з постійним струмом. Але Едісон не дотримав слова і ще довгий час намагався спростувати правильні ідеї Тесли і всіляко дискредитував його.

8. Промінь смерті

Десять ідей Тесли
Промінь смерті

Винахідник працював над променем смерті. Такий промінь, за словами Тесли, здатний розплавити будь-який двигун будь-якого літака. Для реалізації ідеї не було знайдено інвесторів.

9. Осцилятори Тесли

Десять ідей Тесли
Осцилятори Тесли

Цей винахід ледь не позбавив життя допитливого науковця. При тестуванні осцилятора Николо власноруч зруйнував свій прилад, перш ніж будівля, в якій працював експериментатор, перетворилася на руїни: в момент збігу частоти коливань механічної системи осцилятора з частотами вібрацій атомів утворюється резонанс.

Десять ідей Тесли
Осцилятор Тесли

10. Тесласкоп – гіперпросторовий осцилятор

Десять ідей Тесли
Гіперпросторовий осцилятор

Тесласкоп – прилад, що передає енергію без обліку відстані. За допомогою свого винаходу, за словами самого Миколи Тесли, він входив в контакт з інопланетними формами життя, і перетворював в корисну енергію космічні промені. Доказів існування цього передавача поки що немає.

Десять ідей Тесли
Тесласкоп

Залишити відповідь