Категорії
Різне

Для чого потрібен шунгіт та кремній?

Шунгіт та кремній – це загальновідомі речовини, хоча, ліпше пояснити. Шунгіт і кремній беруть активну участь в очищенні організму від шлаків і токсинів, що і потрібно для наших з вами цілей, оскільки в чистому організмі енергія тече вільно.

Для чого потрібен шунгіт та кремній?
Зміст кремнію в земній корі за різними даними становить 27,6-29,5% за масою, тобто за поширеністю в земній корі кремній займає друге місце після кисню. Концентрація в морській воді до 3 мг/ л.

Кремній – це мікроелемент, без якого організм просто не зможе функціонувати. При дефіциті кремнію всі інші мікроелементи і вітаміни не засвоюються, тому розвивається безліч всяких різних хвороб – просто так, з невідомих причин. До того ж порушується порядок передачі енергії від мозку до тіла і втрачається контроль за процесами життєзабезпечення. Особливо необхідний кремній вагітним жінкам. Всі види паразитів пожирають кремній у величезних кількостях, вони використовують його для будівництва своїх тканин. Це ще одна причина, по якій від непрошених і ненажерливих гостей необхідно терміново позбуватися.

Самі камінці кремнію мають органічне походження. Вони утворилися мільйони років тому при відмирання колоній живих організмів. Тобто кремній є не просто хімічним мінералом, а органічно активним елементом, який легко засвоюється. Для використання годяться камені сірого або чорного кольору, вони продаються в аптеках.

Якщо ви п’єте бутельовану воду, чому б вам не кинути в бутель хоча б кілька таких камінців і дати настоятися два-три дні? Адже це так просто і необхідно організму. Кремень пам’ятає інформацію про реліктову воду крейдяного періоду і теж по-своєму структурує воду і оживляє, а також очищає її. Мікроорганізми і чужорідні домішки випадають в осад, тому, якщо настоюєте неочищену воду на кремнії, нижній шар (3-4 сантиметри) зливайте. Кип’ятити кремнієву воду можна, самі камінці – не можна.

Шунгіт (від назви селища Шуньга), завдяки своїй унікальній структурі, а також кремнію та силікатам, що входять до його складу, теж очищає воду. Сорбційні особливості шунгіту нічим не відрізняються від інших вугільних, використовуваних для очищення питної води від залишків хлору. За старих часів (а подекуди і до сьогодні) існував звичай викладати дно колодязів кремнієм або шунгітом. Ще більше трьох століть тому було відомо, що вода з шунгітових порід, має цілющі властивості. Перша офіційна згадка про це відноситься до початку XVII століття і пов’язана з ім’ям цариці Марти Іванівни Романової, яка страждала від нападів хвороби і була заслана в селище Толвую (Карелія), де місцеві показали цариці цілющі джерела, водами яких зцілювалися з давніх часів. Жива вода допомогла цариці вилікуватися і виходити сина, семеро дітей якої до цього померли в дитинстві, а новонароджений Михайло Федорович Романов став засновником царської династії. Століття по тому Петро I заснував на березі Онезького озера курорт «Марціальні води». Він же видав указ всім солдатам носити в рюкзаку камінь шунгіт, щоб в поході знезаражувати воду.

Взагалі структура шунгіту вельми цікава. Він складається з порожнистих сферичних молекул вуглецю – фулеренів. Це такі кульки, які утворені з шестикутників і п’ятикутників. До недавнього часу вважалося, що вуглець може мати тільки три форми: алмаз, графіт і карбін. Саме фулерени структурують воду, надаючи їй цілющі властивості. Якимось незбагненним чином вони впливають на організм вибірково, позбавляючи його від непотрібного і шкідливого, одночасно допомагаючи заповнити дефіцит відсутнього.

Таємниця походження шунгітів, яким понад два мільярди років, до цих пір не розгадана. Є гіпотеза, що це залишки планети Фаетон, яка зіткнулася з Землею. Гіпотеза заснована на тому, що шунгіт зустрічається тільки в одному місці – в Карелії, а фулерени інших порід – теж тільки в місцях падіння метеоритів.

Шунгіт очищує воду від різних домішок хлорорганічних сполук, нітратів і нітритів, надлишку міді, марганцю, заліза, прибирає з неї каламутність, присмаки, запахи. Правда, він насичує воду солями і мікроелементами, але в невеликій концентрації, оптимальної для організму, а також знезаражує воду так, що її можна пити без кип’ятіння вже через півгодини.

Фулерени переходять в воду в гомеопатичних дозах і роблять її цілющою. Вона показана для лікування і профілактики: анемії, алергії, астми, гастриту, захворювань печінки, жовчного міхура і нирок, діабету, серцево-судинних захворювань, при ослабленому імунітеті і синдромі хронічної втоми. До того ж шунгіт омолоджує організм; таку воду корисно і пити, і вмиватися нею, не витираючись.

Настоювати воду на шунгіті слід дві-три доби. Кількість каменів береться з розрахунку 100 грамів на один літр води. І шунгіт, і кремінь необхідно добре промивати раз на тиждень, якщо вода не дистильована. Камені можна використовувати не більше року, тому що вони неминуче покриваються нальотом солей жорсткості. При появі на поверхні нашарувань або нальотів необхідно їх занурити в 2%-ий розчин оцтової кислоти або підсолену воду на 2 години; потім сполоснути 2-3 рази звичайною водою і опустити на 2 години в розчин питної соди. Після чого знову сполоснути.

Перед першим використанням шунгіт треба як слід промити, а також не кидати його занадто багато в воду відразу, тому що спочатку камені дають надмірну мінералізацію.

Як ви вже, напевно, зрозуміли, особисто я не п’ю чисто дистильовану воду, а настоюю її на шунгіті і кремнії, що і вам раджу. Особливо, якщо ви схиляєтеся до думки, що вода взагалі без солей – це, мовляв, є шкідливою, і до цих пір переконані, що солі, які розчинені в ній, можуть засвоюватися організмом. Ну, так на здоров’я!

Кремень та шунгіт насичують воду не тільки кремнієм, але також кальцієм, залізом, магнієм, калієм, фосфором та іншими необхідними мікроелементами. Тільки, на відміну від звичайної води, мінералізація шунгітом мінімальна і нешкідлива для організму.

Деякі говорять, що дистильовану воду пити не можна, ви доводите, що треба. Інші кажуть, що сіль потрібна організму, Але ви вважаєте, що ні. Кому вірити?

Так, існує кілька книг, де науково доведено, що дистильовану воду пити ні в якому разі не можна. І в воду навпаки ще й сіль додавати потрібно. І взагалі, сіль організму просто необхідна (хоча дивно, якщо розібратися, адже до недавнього часу цілі народи взагалі не мали поняття, що таке сіль). Так само можна довести, що алкоголь, м’ясо, цукор і т.п. – можна продовжувати і продовжувати, до чого ви ще там небайдужі.

Так ось, якщо ви хочете, щоб хтось довів вам, що шкідливий продукт насправді є корисним, цей хтось обов’язково знайдеться. Подібні книги користуються популярністю саме тому, що людям приємно чути, як їх переконують в тому, що вони ведуть правильний спосіб життя. Ну, подобається людині їсти солоне, звикла вона (насправді це не просто звичка, а залежність), а тут їй книгу підносять, мовляв, сіль-то, виявляється, алкоголь, м’ясо, цукор… – потрібні організму – ось яка штука! І людина, піднесена духом, приймається ще з більшою насолодою віддаватися своїй залежності, та ще й розповідати про це всім. Знову доводиться повторювати – неорганічний мінерал, яким є сіль, не може засвоїтися, і підлягає видаленню. Як організм буде цю сіль з себе видаляти, це, звичайно, його проблеми, з якими він з тим чи іншим змінним успіхом поки що справляється. Неорганічні речовини здатні засвоювати тільки рослини. Саме тому рослини знаходяться на нижній сходинці харчової піраміди. Так розпорядилася Природа.

З приводу здоров’я взагалі існує дуже багато різних і суперечливих теорій. Будь-який фахівець, що дотримується своєї теорії, може виявити ряд неточностей і спірних питань. Якщо зібрати всіх фахівців в одному місці, вони ніколи не зможуть прийти до єдиної думки. Кожен, справедливо і переконливо розмірковуючи з позицій свого вчення, буде стверджувати, що лише його точності найточніші, тільки його ноу-хау правильності найправильніші. Скільки фахівців, стільки й думок. Особливо відносно теми Води – самої невивченої, як з’ясувалося, речовини в природі. Але поки вони (науковці) між собою домовляться?

Кому ж довіряти? Звичайно, тільки собі. Єдиною надійно відправною точкою можуть служити лише закони Природи. Спостерігайте за тим, що робить Природа.

Питна вода на Землі очищається випаровуванням. Якби не було дощів, не існувало б ні річок, ні озер, ні джерел. Тварини (але не завжди) лижуть не кухонну сіль, яку споживає цивілізація, а мінерали. Для чого вони це роблять, вчені не знають (або роблять вигляд, що знають).

Потрібно прислухатися до себе. У кожному з нас ще жевріє той вогник Знання від Природи. Цивілізація цей вогник гасить всіма доступними способами. Розпалити його може тільки жива вода, живе повітря, жива їжа. На жаль, зрозуміти це здатний далеко не кожен. І поки не прийде усвідомлення, доти є залежність від мертвих продуктів. Ось слова Ісуса Христа: «Ви не розумієте слів життя, тому що перебуваєте в смерті. Щоб знайти усвідомленість, потрібно позбутися від залежності. Іншого шляху немає».