Категорії
Психологія

Дрес-код для батьків

Директорка середньої школи в Х’юстоні (Техас, США) Карлотта Аутло Браун написала батькам своїх учнів лист, що викликало неоднозначну реакцію.

Все почалося, коли Карлотта помітила жінку, яка з’явилася в школу за дитиною. На матері сімейства була настільки прозора майка, що було видно груди. Директорка вирішила таке вбрання неприпустимим для відвідування освітніх закладів.

Суть послання, яке Карлотта відправила мамам і татам, полягає в тому, що відтепер в школі діє дрес-код для батьків. Жінок в занадто коротких і дуже прозорих шатах тепер не пустять до школи. Також під забороною рвані джинси, в яких видно «занадто багато тіла». На чоловіків також поширюється дрес-код – їм не можна з’являтися в стінах навчального закладу в сильно обтягуючих штанах і майках.

Карлотта впевнена, що прищепити дітям смак до пристойного одягу можна тільки в тому випадку, якщо батьки почнуть подавати їм приклад. Незважаючи на те, що багато мам і тат поставилися до дрес-коду з розумінням, знайшлися і незадоволені, які збираються поскаржитися на директорку за те, що вона обмежує їхні права.

Залишити відповідь