Дріжджі

Дріжджі
Дріжджі свіжі

Як утримати в підпорядкуванні мільйони людей і використовувати їх в своїх цілях? Один із методів – це харчування. Багато ключів до здоров’я та управління психікою лежить саме через харчування. Що ж з їжі пропонують вживати людям? Хліб! Це хлібобулочний виріб, що отримується шляхом випікання тіста, зробленого з борошна та води і розпушеного дріжджами або закваскою.

Як показали досліди, продукти бродіння викликають сонливість, тупість, ослаблення волі та уповільнення реакцій, що і є ідеальним засобом для створення слухняних рабів. Бродіння – біохімічний процес, заснований на окислювально-відновних перетвореннях органічних сполук. Таке бродіння здійснює багато мікроорганізмів, наприклад, дріжджі.

У вигляді мікроскопічних клітин дріжджові грибки поширені в повітрі всюди. При різній температурі дріжджі мають різні ступені розмноження. Нижча температура, при якій дріжджові грибки зберігають свою життєдіяльність, ще точно не визначена.

Дріжджові грибки, як і інші живі організми, мають потребу в їжі. Розвиток грибків може тривати до тих пір, поки не вичерпаються речовини, якими живляться грибки, або не утворяться сполуки, які загальмують, а потім зовсім припинять розвиток грибків.

Разом з дріжджовими можуть розвиватися й інші види грибків, які породжують слиз, цвіль, оцтову і молочну кислоти, а також хвороби різного роду.

У Біблії є такі рядки:
«Опрісноки будуть їстися…, і не побачиться в тебе квашене в усім Краї твоїм!» (Вихід, розділ 13:7);

«А якщо твоя жертва жертва хлібна на лопатці, то нехай це буде пшеничне борошно, мішане в оливі, прісне» (Левіт, розділ 2:5);

«Кожна хлібна жертва, яку принесете Господеві, не буде зроблена квашеною…»(Левіт, розділ 2:11).

Дріжджі
Патогенні дріжджі Candida albicans

Радянський вчений Віталій Караваєв відкрито виявив супротив впровадженню дріжджів в радянську кулінарію. Його фраза «при відсутності процесів бродіння відсутня і перешкода духовному зростанню» коштувала доктору Віталію Караваєву примусового лікування в «Кащенко» (психіатрична лікарня).

Ще в 80-х до співачки Жанни Бічевської потрапила копія секретної державної технології виробництва хлібопекарських пресованих дріжджів в Радянському Союзі. Секретність документа пояснює хімічний склад і список інгредієнтів.

Міждержавний стандарт ДЕСТ 171-81. Видання офіційне, передрук заборонений, вимоги даного стандарту є обов’язковими. Згідно цього стандарту (за однією з легенд, в основу виробництва лягла рецептура німецьких біохіміків по створенню термофільних дріжджів) для вироблення дріжджів використовується:
– сульфат амонію технічний,
– амоній сірчанокислий очищений,
– аміак водний технічний,
– карбамід,
– кислота сірчана технічна або акумуляторна,
– мікродобриво для сільського господарства південних районів СРСР,
– кислота олеїнова технічна,
– вапно хлорне,
– вапно будівельне,
– вапно білильне термостійке,
– формалін технічний,
– фурацилін,
– рідкий миючий засіб «Прогрес»,
– три види соляної кислоти технічної.

Термофільні (стійкі до температури) дріжджі, що входить до складу:
– кислота сірчана технічна за ДЕСТ 2148 або акумуляторна за ДЕСТ 667,
– вапно хлорне за ДЕСТ 1962,
– рідкий миючий засіб «Прогрес»,
– формалін технічний за ДЕСТ 1625.

Майже всі дріжджі містять ГМО. Постійне вживання в їжу виробів на основі хлібопекарських дріжджів сприяє процесам бродіння в організмі, порушенню роботи імунної системи, що веде до хвороб і швидкого старіння.

Французький біохімік Етьєн Вульф вирощував злоякісну пухлину в пробірці з розчином дріжджового грибка. Розмір пухлини потроювався протягом одного тижня. Але як тільки з розчину прибирали дріжджі, пухлина гинула.

Нобелівський лауреат, німецький вчений Герхард Домагк також зв’язав виникнення раку з діяльністю дріжджових грибів. Дріжджові грибки здатні вбивати, підтверджують також онкологи Канади та Англії. А імунологи звалили на дріжджі провину за фатальне зростання алергічних реакцій вже в планетарному масштабі: «Це алергічний риніт, грибкова астма і грибкова алергія, яка може давати різні шкірні алергічні прояви», – Алла Рижих, доктор НДІ імунології.

Італієць Туліо Сімончіні (його на три роки запроторили до в’язниці, бо успішно почав лікувати людей на останніх стадіях раку) зрозумів, що злоякісні пухлини – це розростання грибків кандиди. Кандида – дріжджоподібний грибок, має паразитарну природу, живе навіть в організмі здорових людей. Сильний імунітет тримає кандиду під контролем, але якщо організм ослаблений, грибок поширюється по організму і викликає злоякісні пухлини.

Залишити коментар