Drone Defender – знищувач дронів

Drone Defender - знищувач дронів
Drone Defender - знищувач дронів

DroneDefender Battelle – портативна установка, що дозволяє перехоплювати безпілотники потужним радіосигналом, негайна відповідь проти безпосередніх загроз від безпілотної авіаційної системи.

Деякий час дрони належали виключно військовим невеликої безпілотної авіаційної системи (БАС, англ. UAS). Відповідно до вимог правил Федеральної комісії зв’язку, США (the Federal Communications Commission, FCC) цей пристрій не могли запропоновувати для продажу або здавати в оренду, поки на нього не буде отримана авторизація.

Тепер дрони широко доступні і далеко не завжди використовуються легально. З підвищенням доступності приходить підвищений ризик, особливо для державних активів і персоналу. За останні кілька місяців дрони побували над АЕС, біля Білого дому, квадрокоптери падали на стадіони під час проведення там різноманітних змагань і матчів. Дрони частенько використовують як шпигунське устаткування.

Тим не менш, відповідно до діючих норм традиційні захисні механізми проти БАС, такі як стрілянина по дрону або інші рішення (наприклад, кидання підв’язаної гайки) представляють загрозу безпеці, не витримують жодної критики. Отже, як захиститися від дронів?

Відповідь дає система DroneDefender Battelle, яка, щоб захистити від БАС (такі як quadcopters та hexacopters) повітряний простір радіусом до 400 метрів без ризику для безпеки і без нанесення побічної шкоди, використовує не кінетичне рішення.

При натисканні на гашетку ця радіоелектронна гармата випускає потужний пучок радіовипромінювання, на частотах, характерних для більшості GPS і ISM. Це знерухомлює дрон, і блокує надходження команд оператора, після чого його можна просто посадити і використовувати для господарських потреб.

Отже, ця інноваційна система забезпечує миттєве руйнування небажаних БАС з використанням двох різних захистів:
– знешкодження дистанційного керування безпілотника,
– знешкодження GPS.

Успішно протестована проти дронів DJI Phantom система DroneDefender забезпечує скоординоване реагування в польових умовах:
• час холодного пуску: 0,1 секунд,
• час безперервної роботи: 5 годин,
• вага менша 10 фунтів, залежить від конфігурації (1 фунт = 453,592 грамів),
• спрямованість: конус 30 °C.

Дистанційне керування і порушення GPS-навігації – швидкодіюча відповідь, як миттєвий результат для зменшення загроз.

Щоб нейтралізувати загрозу, DroneDefender використовує сучасний дизайн і передові технології:
• дві антени,
• програмне забезпечення радіовизначення,
• схема перешкоди,
• доступні пікатіні монтування (рейка піка тіні, англ. Picatinny rail, – система рейкового інтерфейсу, кронштейн для забезпечення уніфікації кріплень прицілів (оптичних, коліматорних) і іншого допоміжного приладдя, у тому числі тактичних ліхтарів, лазерних цілевказівників, сошок та ін.).

Простий і легкий у використанні, система «мішень-стріляй» не вимагає інтенсивної підготовки.

Система DroneDefender – інноваційна технологія з економічно ефективним дизайном для безпечної, надійної оборони від дронів. DroneDefender швидко отримує контроль над дроном, дистанційно фіксує його дії, виключає можливість детонації, чим мінімізує пошкодження від знешкодженого безпілотника і ризик для громадської безпеки.

Невідомі БАС можуть становити серйозну небезпеку для державних органів, посадових, військових і цивільних осіб. Захист є найголовнішим пріоритетом для Battelle DroneDefender. Виробник збирається поставити виробництво цієї зброї на потік. Подібна гармата згодиться для охорони АЕС, вокзалів, приватних володінь, аеропортів. Право вашого захисту на кінчиках ваших пальців.

Див. також: Безпілотник Google або сервіс-доставка «Project Wing»,
Quadcopter,
Чотирьохядерний безпілотник (Quadcopter Drone),
Гнучкий прорив щупальцями PoseiDrone.

Залишити коментар