Дитинчаті коали чешуть пузо

Дитинчаті коали чешуть пузо
Коалі чешуть пузо

Дитинча коали по кличці Гаррі, який живе в австралійському заповіднику Symbio Wildlife Park, любить обніматися і грітися на сонечку в компанії чарівних співробітниць зоосаду. А ще дитинча коали дуже любить, коли йому чешуть пузо.

Коали в цілому коали схожі на вомбатів (їх найближчих родичів), але мають більш густе хутро, більші вуха, довші кінцівки. У коали є великі гострі кігті, які допомагають тварині перелазити по деревах. Вага дорослої коали варіюється від близько 14 кг великого самця з півдня, і приблизно до 5 кг невеликої самиці.

У природі Коали населяють евкаліптові ліси і майже все своє життя проводять у кронах цих дерев. Вдень коала спить, влаштувавшись на гілці або в розвилках гілок. Вночі лазить по деревах, відшукуючи корм.

Харчуються ці тварини майже виключно пагонами і листям евкаліпта, які містять багато фенольних і терпенових з’єднань, отруйних для більшості тварин. Швидкість обміну речовин в організмі коали майже в два рази менше, ніж у більшості ссавців (за винятком вомбатів і лінивців), що допомагає їм компенсувати низьку поживність дієти.

Залишити коментар