Експедиція до музичних каменів азійської Атлантиди

Експедиція до музичних каменів азійської Атлантиди
Камені Гунунг Паданг

В індонезійські джунглі відправляється міжнародна експедиція, яка спробує дослідити одне з найзагадковіших місць на Землі.

На терасах пагорба в містечку Гунунг Паданг в 120 км від Джакарти розкидані гігантські кам’яні блоки. Тут, за твердженням доктора геології Денні Хилмі, прихована найдавніша на Землі піраміда. Її можливий вік – 20 тис. років.

Багато археологів скептично поставилися до висновків Хилмі, однак у нього знайшлося також досить багато прихильників, які вважають, що сучасна наука недооцінює здатності людини епохи неоліту. Адже хтось побудував турецький комплекс Гебеклі-Тепе і підводне місто Дварка в Індії.

Кам’яні блоки, знайдені в Індонезії, можуть мати якесь відношення до легенди про занурений в океанські води південноазійський континент Cyндaлaнд, який проіснував до кінця останнього льодовикового періоду. Не виключено, що будівельники індонезійської піраміди були представниками втраченої цивілізації Сундаланд, що вижили під час розбурханої стихії.

Камені Гунунг Паданг незвичайні. Коли по ним ударяють твердим предметом, вони резонують в тональності дзвонів. Це рідкісне явище, відоме як літофонія, означає здатність деяких каменів під зовнішнім впливом видавати звуки, схожі на музику.

Залишити коментар