Електромотоцикли від Harley-Davidson

Розробка транспорту, що працює на сонячній енергії, справа зовсім не нова. Незабаром лідер моторинку, компанія Harley-Davidson, планує розробляти електромотоцикли.

Насправді, представники мотогіганта задумалися про виробництво електромотоциклів ще чотири роки тому, почавши з розробки прототипу Livewire. Цього літа в Harley-Davidson заявили, що протягом найближчих 10 років планують створити і випустити близько 100 моделей електромотоциклів. Для реалізації такого амбітного проекту компанія хоче залучити фахівців з Кремнієвої долини.

Головний інженер компанії Венс Страйдер говорить, що «до кінця року ми хотіли б відкрити спеціалізований дослідницький центр в Кремнієвій долині і шукаємо людей, для яких електротранспорт – це пристрасть. Тих людей, які розуміють, як він влаштований, що робить його унікальним і як зробити кращий електромотоцикл».

Любителям мотоциклів і байкерської культури не варто турбуватися, що з відходом бензинових двигунів зникне неповторне ревіння байків. Стовідсоткової звукової імітації можна не чекати, звук хоч і зміниться, але як і раніше буде «унікальним і впізнаваним».

В даний момент компанія робить величезну ставку на електробайки. Як заявили в інтерв’ю Techcrunch операційний директор мотоконцерну Мішель Кумб і віце-президент Білл Девідсон, «Livewire – поки що тільки проба. Ми збираємося увірватися на ринок з великою кількістю нових моделей, які будуть відрізнятися за розміром, потужності і ціною. Електричні мотоцикли – це майбутнє компанії. На розробку новинок ми виділили 180 мільйонів доларів, а перші моделі вже можна буде придбати в 2019 році».

Залишити відповідь