Електронні таргани Gokiraji

Електронні таргани Gokiraji

Японські електронні таргани Gokiraji (Тарган RC) великі і чорні. Такий тарган працює на мікросхемах і чіпах, має шість лапок і крильця. Бігають вони з великою швидкістю, спритно долають столи, підлогу. Можуть бігати по килиму, виконують команди: вперед, назад, вліво, вправо, зупинитися, прискорити.

В корпус тарганів Gokiraji вмонтовані лампочки, тому в темряві тарган Gokiraji може світитися. Розмір, не включаючи ноги і крила: 75x35x35 мм, вагою близько 24 г.

Електронні таргани Gokiraji Електронні таргани Gokiraji

Заряджати таргана Gokiraji можна через USB-порт комп’ютера, в корпус вбудовано літій-іонний акумулятор, RC-передавач, тестери. Управляється електронний тарган за допомогою спеціального пульта.

Електронні таргани Gokiraji

Радіус дії приблизно 6 м. Щоб включити RC таргана Gokiraji можна скористатися спеціальним інфрачервоним приймачем в iPhone, IPad або IPod Touch і USB-живленням батареї. Щоб почати роботу, треба завантажити програму, встановити інфрачервоний приймач до пристрою Apple.

Іграшка розрахована для дітей від 5-7 років. Дорослі також з цікавістю бавляться тарганами. До комплекту входить: RC блок, кабель USB, інфрачервоний передавач, ОС: Ipad/Ipad 2/iPad 3G, iPhone 3GS/4/4S, IPod Touch 3G/4G.

Електронні таргани Gokiraji

Вартість домашнього вихованця від японських виробників становить $24,50.

Електронні таргани Gokiraji

Електронні таргани Gokiraji

Залишити коментар