Парк розваг Ferrari World

Парк розваг Ferrari World

Ferrari World є найбільшим в світі тематичним парком, розташованим в приміщенні, розміщується він під дахом площею 200 000 м2 на острові Яс в Абу-Дабі. Офіційно Ferrari World був відкритий 4 листопада 2010 року. У цьому парку також знаходиться найшвидша у світі пневматична американська гірка Formula Rossa.

Символічний дах Ferrari World було розроблено архітекторами компанії Benoy, спроектовано на основі профілю Ferrari GT. Фірма Ramboll забезпечувала проектування споруди, комплексне планування та міський дизайн, інженерну геологію та проектування фасаду будівлі.

Парк розваг Ferrari World

Площа парку становить 86 000 м². Дах будівлі прикрашає найбільший логотип компанії Ferrari розміром 65 x 48,5 м. Для підтримки даху було використано 12370 тонн сталі. В центрі даху знаходиться стометрова засклена воронка. Структура була оголошена завершеною 29 жовтня 2009 року.

Парк розваг Ferrari World

Дизайнерська фірма Jack Rouse Associates відповідальна за розробку більшості з 20 атракціонів у парку.

Парк розваг Ferrari World

20 липня 2010 року Ferrari World повідомив про назви всіх атракціонів:

1) Виставковий стенд Bell’Italia показує зони відпочинку знаменитих видів Італії, будівель та місць проведення змагань на швидкості. Гості можуть вибрати Ferrari 250 California Spyder для поїздки по атракціону або прогулятися по 570-метровій доріжці.

2) Традиційна карусель Carousel із прототипів машин Ferrari.

Парк розваг Ferrari World

Парк розваг Ferrari World

3) В кінотеатрі Cinema Maranello демонструється фільм, який повертає глядачів у 1920-і роки.

4) Інтерактивне 3D-шоу Driving with Champions показує життя інженерів Ferrari.

5) Подвійна американська гірка Fiorano GT Challenge з катапультованим запуском виробництва Maurer Söhne. Formula Rossa – пневматична американська гірка, вироблена швейцарською фірмою Intamin, що займається дизайном американських гірок. На сьогодні Formula Rossa – найшвидша американська гірка в світі, приблизно за 4,9 секунд досягає швидкості 240 км/год.

Парк розваг Ferrari World

Парк розваг Ferrari World

7) Galleria Ferrari – найбільша в світі галерея машин Феррарі за межами Маранелло.

8) G-Force – атракціон типу spaceshot піднімає на 62 метри.

9) Junior Grand Prix – гоночна школа для початківців водіїв Scuderia, які можуть керувати Ferrari F1 для дітей.

10) Junior GT – дитяча школа водіння. Гості отримують навчальний урок, перед тим як сісти за кермо дитячого F430 GT Spider і прокотитися по цілій мережі вуличок.

11) Junior Training Camp – м’який ігровий майданчик, де діти можуть управляти радіокерованими мініатюрними Ferrari і погратися з пінопластовими машинами F1.

12) Made in Maranello – віртуальний тур по заводу Ferrari в Маранелло, що дозволяє гостям отримати уявлення про дизайн, збірку і тестування Ferrari GT.

13) Paddock – відтворення підготовки команди Ferrari на трасах Європи.

14) The Pit Wall – інтерактивний театр дозволяє гостям командувати водієм під час гонки.

15) Racing Legends – представлення значних моментів з гоночної історії Ferrari.

16) Scuderia Challenge – ряд сучасних гоночних симуляторів, що відрізняються продовженими керманичами колесами і сидіннями Ferrari F1.

Парк розваг Ferrari World
«Formula Rossa» – найшвидша пневматична американська гірка

17) Speed of Magic – 4-D – уявлені пригоди хлопчика крізь низку подій.

18) V12 – поїздка по штучному водному каналу в середині двигуна Ferrari 599 GTB Fiorano.

19) Viaggio in Italia – відтворення повітряної подорожі над Італією.

20) Шопінг та харчування – гості можуть придбати фірмові товари в численних торгових точках в середині парку, включаючи найбільший в світі магазин Ferrari і бутик Ferrari, здатний зробити персональні сувеніри. Їжа та напої в ресторанах парку дозволять відчути справжній італійський смак.

Залишити коментар