Фото заходу сонця від Ендрю Фусек Пітерса

Фотограф Ендрю Фусек Пітерс (Andrew Fusek Peters) витратив роки на підготовку до зйомки заходу сонця в англійському графстві Шропшир.

Щоб сфотографувати як заходить сонце за найвищу точку хребта Стіперстоун – Манстоун-Рок в рівнодення, Ендрю Фусек Пітерсу потрібно було у визначеному місці у потрібний час та пору року дочекатися цієї події.

Нагадаймо, 20 березня – день рівнодення – астрономічне явище, коли центр Сонця в своєму видимому русі по екліптиці перетинає небесний екватор, при спостереженні Землі із космосу в рівнодення термінатор (лінія світло-розділу) проходить по географічним полюсам Землі і перпендикулярний земному екватору.

Ендрю Фусек Пітерс живе біля Бішопс-Касл. Протягом останнього року досліджував навколишні околиці на півдні Шропширу. Але попри непрості умови, тепер Пітерс розказує, що дуже задоволений фотографіями Сонця.

«Я прожив у Шропширі вже 30 років, але саме цього року відкрив стільки нових пейзажів дикої природи», – сказав він.

Сам процес підготовки до створення фотографій заходу сонця потребував років. Ендрю шукав «правильне місце у потрібний час і на потрібній висоті», використовуючи правильне обладнання. Однак ретельну підготовку ледь не зруйнували хмари.

«Потрібні були буквально ідеальні погодні умови, – розказує фотограф. – Я побачив смугу хмар (яку видно у верхній частині зображення), що насувається, і подумав: який сенс? але, на щастя, вона лишилася позаду».

За словами Ендрю, його фотографії допомогли більше показати іншим, що світ прекрасний.

Фото заходу сонця від Ендрю Фусек Пітерса
Фотографія заходу Сонця, рівнодення 2021-го
Фото заходу сонця від Ендрю Фусек Пітерса
Захід сонця в Шропширі (фото Ендрю Фусек Пітерса)
Фото заходу сонця від Ендрю Фусек Пітерса
Захід сонця (фото Ендрю Фусек Пітерса), серед відомих уродженців Шропширу – Чарльз Дарвін (творець теорії еволюції), композитор Лорд Бернерс, представники родини металургів-промисловців Дербі.