Категорії
Екстрим і спорт

Француз в бочці переплив Атлантику

72-річний Жан-Жак Савін з Франції за 122 дні подолав Атлантичний океан в бочці без двигуна. Почав він свій шлях на Канарах (острів Ієрро) в грудні 2018 року. 28 квітня турист-екстремал потрапив в Карибський басейн і розповів про це по телефону агентству AFP.

Француз в бочці переплив Атлантику
Француз в бочці

Поки бочка дрейфувала в бік американської Флориди, мандрівник заявив, що «перетин Атлантики пройшов успішно». Савін попросив знайти його і висадити в найближчому порту. Він додав, що друзі чекають його на острові Мартиніка в Карибському морі.

«Після 122 днів і дев’яти годин плавання я перетнув меридіан, який означає, що я перебуваю в акваторії Карибського моря. Подорож завершено», – заявив мореплавець.

Ширина бочки Савіна – два метри, довжина – три. Судно бочкоподібної форми зробили на заводі у французькій Жиронді. Свої пожитки Савін умістив на шести квадратних метрах. На небезпечну подорож Савіна надихнув Ален Бомбардьє, який в 1952 році перетнув Атлантику в надувному гумовому човні. Про свої пригоди він планує написати книгу.

Пишуть, що Савіна вже запросили на кілька морських фестивалів, а потенційні спонсори зробили вигідну пропозицію. В майбутньому Савін збирається перепливти Ла-Манш.

Залишити відповідь