Гаджет-тренер Second Nature

Гаджет-тренер Second Nature

Second Nature – універсальний гаджет для занять спортом. Під час занять спортом голова не завжди розуміє, чим займаються руки і ноги, чи правильно вони рухаються, і чого від них чекати далі. Second Nature дозволить зрозуміти, чим насправді ви займаєтеся під час зарядки, бігу, їзді на велосипеді.

Розробка гаджета, який повинен об’єднати організм під час спортивних занять в єдине ціле. Це спільний проект інженерів, дизайнерів і програмістів з Італії, Куби, Сінгапуру та Туреччини, які зібралися в Мілані.

Їх стартап Second Nature («друга натура») складається з двох аспектів – фізичного і програмного.

З фізичної точки зору Second Nature – це кілька датчиків руху і мікрокомп’ютер, здатний переводити їх результати в цифри.

Перший датчик може встановлюватися на рухомому об’єкті або спортивному снаряді, колесі велосипеда, бейсбольній биті, пудовій гирі… Це «ноги» гаджету.

Другий датчик потрібен для управління: натискаючи на нього пальцем, користувач легко і швидко налаштовує всю систему, включає – вимикає – змінює режими. Цей датчик-кнопка відповідає «рукам».

Гаджет-тренер Second Nature

«Головою» гаджету Second Nature є сам браслет. Він переводить рух в цифри: метри, кілограми, рази, обороти колеса. Він через блютуз повідомляє результати в смартфон, який і працює «тренером».

Гаджет-тренер Second Nature

Наручний особистий тренер Beat виконує абсолютно конкретні функції хронометра, датчика рухів і плеєра. Що уміє Second Nature? Повного списку цих можливостей немає навіть у розробників: вони збираються створити магазин додатків і паралельно придумувати корисні програми.

Гаджет-тренер Second Nature

Деякі програми вже готові:
– додаток, який автоматично буде підбирати музику під швидкість їзди на велосипеді (від «болеро» до спід-метала);
– додаток, який буде стежити за серцем;
– додаток, який опублікує досягнення в інтернеті.

В перспективі творці гаджета Isil Uzum,Irwanta Salim, Marco Ghezzi, Felipe Gomez для занять спортом бачать соціальну мережу для спортсменів і прихильників здорового способу життя.

Залишити коментар