Категорії
Кухня країн світу

Гарячі закуски (страви-хвилинки)

Тартинки з помідорами і сиром,
Тартинки зі шпротами,
Тартинки з бринзою,
Тартинки з сиром і яблуками,
Роттердамські скибочки,
Тартинки з шинкою і яйцем по-угорськи,
Шинкові ковбаски по-швейцарськи,
Тартинки з паштетом з печінки,
Тартинки по-італійськи.

Тартинки – різновид гарячих закусок. Вони не вимагають особливих витрат часу на приготування. На підсмажений хліб укладають м’ясні, овочеві, рибні продукти, які потім прогрівають в мікрохвильовій печі або протягом 5-10 хвилин в духовій шафі. Наприклад, змішують рівну кількість вершкового масла і тертого сиру, додають трохи червоного перцю, намазують все це на хліб і запікають у духовці. Тартинки готові, коли сир починає плавитися.

 Тартинки з помідорами і сиром. Пшеничний хліб нарізати квадратними шматочками завтовшки 1 см і обсмажити на рослинній олії. Грінки накривають шматочками помідорів, посипають тертим сиром, підрум’янюють в духовці.

Інгредієнти для тартинок з помідорами і сиром: 300 г хліба, 200 г помідорів, 40 г сиру, 50 г вершкового масла.

Тартинки зі шпротами. Пшеничний хліб нарізують акуратними скибочками завтовшки 1 см, на кожну скибочку кладуть шпроти, змазують зверху томатним соусом, ставлять на 5-6 хвилин у духовку. Викладають на блюдо, прикрашають зеленню, подають гарячими.

Інгредієнти для тартинок зі шпротами: 300 г хліба, 150 г шпрот, 50 г соусу томатного, зелень.

Тартинки з бринзою. Хліб пшеничний нарізують широкими скибочками (близько 1 см), намазують вершковим маслом, посипають тертою бринзою. Розпускають на сковороді або деку вершкове масло, кладуть туди тартинки і нагрівають хвилин 10 в гарячій духовці. Подають до супів і чаю.

Інгредієнти для тартинок з бринзою: 300 г хліба, 150 г бринзи, 70 г вершкового масла.

Тартинки з сиром і яблуками. Скибочки пшеничного хліба намазати вершковим маслом, зверху покласти тонко нарізані часточки яблук, на них – скибочки сиру. Тартинки з сиром і яблуками ставлять в духовку, запікають до тих пір, поки сир на почне плавитися. Зверху бутерброди можна посипати товченими горіхами.

Інгредієнти для тартинок з сиром і яблуками: 300 г хліба, 200 г твердого сиру, 150 г яблук, 70 г масла вершкового, горіхи.

Роттердамські скибочки. Обсмажені скибочки хліба білого намазати вершковим маслом і гірчицею. На кожну скибочку покласти по шматочку шинки, сиру, помідора. Посипати підготовлені скибочки перцем і запекти в духовці. Як тільки сир почне плавитися – бутерброди готові.

Інгредієнти для роттердамських скибочок: 300 г хліба, 40 г масла вершкового, 20 г гірчиці, 200 г шинки нежирної, 40 г твердого сиру, 200 г помідорів, 20 г цибулі зеленої, петрушка, кріп, перець червоний.

Тартинки з шинкою і яйцем по-угорськи. Для тартинок по-угорськи хліб житній нарізують смужками довжиною 6-7 см, шириною 1 см. Намазують з обох боків вершковим маслом. Трохи посолити, обваляти в дрібно нарізаній шинці і в дрібно рубаних яйцях, зварених круто. Тартинки з шинкою і яйцем по-угорськи підсушити в духовій шафі.

Інгредієнти для тартинок з шинкою і яйцем по-угорськи: 300 г хліба, 70 г масла вершкового, 200 г шинки, 2 яйця, сіль.

Шинкові ковбаски по-швейцарськи. Шинку нарізати скибочками, змастити гірчицею, зверху покласти скибочки сиру і скропити червоним вином. Підготовлену шинку з сиром згортають в ковбаски і закріплюють дерев’яною шпилькою. Ковбаски змащують рослинною олією і обсмажують до тих пір, поки сир не почне плавитися. Підсмажені ковбаски укладають на підсмажені на вершковому маслі грінки. Прикрашають зеленню петрушки.

Інгредієнти для шинкових ковбасок по-швейцарськи: 200 г хліба, 200 г шинки, 100 г сиру, 8 г гірчиці, 1 ст. ложка 3% оцту, 20 г масла вершкового, 40 г олії, зелень.

Тартинки з паштетом з печінки. Скибочки підсмаженого хліба змащують паштетом з печінки, посипають натертим сиром, збризкують розтопленим маслом, запікають у духовці.

Інгредієнти для тартинок з паштетом з печінки: 300 г хліба, 70 г масла вершкового, 200 г паштету, 40 г сиру.

Тартинки по-італійськи. Для тартинок по-італійськи булку нарізати тонкими скибочками, намазати з обох сторін вершковим маслом. З’єднати скибочки попарно, поклавши між ними кружальця помідорів, шматочки ковбаси, намазану гірчицею скибочку гострого твердого сиру. Обсмажити з двох сторін на сковороді під кришкою. Тартинки по-італійськи подати гарячими з салатом.

Інгредієнти для тартинок по-італійськи: 1 булка хліба, 200 г шинки або ковбаси, 150 г вершкового масла, 100 г сиру, 2 помідори, гірчиця, сіль.

Залишити відповідь