Категорії

Categories: Психологія

Геометрія обличчя

Фізіогноміка – метод аналізу зовнішніх рис обличчя і його виразу для визначення типу особистості людини, її душевних якостей і стану здоров’я.

Аристотель вивчав зовнішність людини, щоб зрозуміти стан її душі. Гіппократ цікавився фізіогномікою з метою кращого лікування хворого. У Китаї фізіогноміка є повноправною галуззю медицини. Сучасні фізіогномісти вважають, що по обличчю людини можна визначити як характер, так і внутрішні зміни в організмі.

Наприклад, довгасте обличчя з прямокутними обрисами – ознака аристократизму. Люди з такими рисами обличчя хороші організатори, вміють керувати масами. А ось обличчя-трикутники, незважаючи на наявність високого інтелекту з масами не впораються, зате можуть бути верткими. Їм властива підвищена чутливість, але досить часто надмірні внутрішні переживання приводять їх до хронічних хвороб.

Кругла форма обличчя – це доброзичливість і привітність. Круглолиці зазвичай життєрадісні, люблять комфорт, нечестолюбиві.

Володарі квадратних форм облич зазвичай лідери, вміють швидко приймати рішення, виявляють завзятість і наполегливість в реалізації своїх планів. Це послідовні, цілеспрямовані, холодні, грубуваті, навіть суворі люди.

Лобне місце. Високий і широкий лоб свідчить про розум людини, схильність до інтелектуальних видів діяльності. Якщо ж високе чоло обрамляє ще й кругла лінія волосся, то це говорить про завзятість і незалежний характер.

Низький, незграбний і скошений лоб часто видає людину з невисоким інтелектом, але при цьому практичну, яка твердо стоїть на ногах.

Вузький лоб і низька лінія волосся вказує на посередню натуру.

Зморшки:
– яскраво виражені горизонтальні зморшки на лобі – добра ознака, володар таких зморшок може домогтися значних успіхів у житті;
– дві невеликі рівні вертикальні лінії на переніссі свідчать про великі організаторські здібності;
– якщо вертикальні лінії нерівні, викривлені, є привід насторожитися: така людина схильна до агресії;
– розсіяні, тонкі, неправильної форми зморшки вказують на важкий, злісний характер.

Форма підборіддя

Підборіддя – дзеркало характеру. Володарі широкого підборіддя – люди зазвичай різкі і грубі, схильні вирішувати проблеми з позиції сили.

Квадратні підборіддя у досить меркантильних і часто зациклених на матеріальних проблемах особах. Також такі люди можуть бути надзвичайно впертими, менш схильні до компромісів, коли мова йде про отримання бажаного, у розмовах одразу говорять по суті і не приховують своїх думок.

Квадратне підборіддя в поєднанні з виділеними вилицями свідчить про рішучість і мужність.

Заокругленим підборіддям природа нагороджує людей чутливих і розумних. Це чудові друзі, орієнтуються на сім’ю, багато працюють, але й люблять гарно відірватися. Якщо у тебе така форма підборіддя, ти командний гравець.

Гостре підборіддя у хитрих, що мають підприємницьку жилку.

Люди з довгим підборіддям виразні в своїх почуттях, турботливі та співчутливі, з легкістю знаходять собі друзів будь-де.

З виступаючим підборіддям це зазвичай вольові самовпевнені натури, мають багато енергії. Ця схильність робить з них чудових лідерів, але також може проявлятися у вигляді насильства. Мають звичку фліртувати і досить часто зраджують своїм партнерам.

Скошене підборіддя, навпаки, видає слабку волю, часто важкий, некерований характер.

Коротке і вузьке підборіддя у більш чутливих натур, яких погані слова можуть болюче вжалити, через що світ одразу здається занадто жорстким. Але вони не бояться показати своє роздратування. У людей з таким підборіддям запальний характер, з ними весело, доки вони не роздратуються. Полюбляють плітки.

Слабке підборіддя, якого майже не видно, вважається протилежною особистістю людини з виступаючим підборіддям. У таких слабка воля. Працювати над громіздким проектом для них неприродно, але схильні до дипломатії, знають як дійти згоди, компромісу.

Губи не тільки для поцілунків. Тонкі губи – ознака холодності і розважливості, повні – чуттєвості. Людина з повними губами любить добре поїсти, схильна віддаватися радощам життя.

Прийнято вважати, що чим пряміше лінія губ, тим людина більш розважлива. Незімкнуті, розслаблені губи є ознакою нерішучості, слабкої волі. Якщо верхня губа тонка, а нижня трохи випнута, найімовірніше, перед вами людина не позбавлена зарозумілості і пихатості.

Верхня губа, якщо вона трохи припухла і висунута вперед, свідчить про лагідну вдачу, готовність йти на компроміс. Скошений, асиметричний рот – ознака нервозності, постійного невдоволення. А опущені куточки губ – показник депресивності, егоцентричності і примхливості.

Вуха. Великі тверді вуха говорять про міцне здоров’я і обіцяють їх власникові довге життя. Якщо верхня частина вуха сильно розвинена, значить, людина володіє неабияким розумом; розвинена середня частина вуха характерна для людей з великими можливостями і запасом енергії, а велика мочка є ніби індикатором сексуальності.

Володарі загострених вух – це не ельфи, а хитрі і спритні люди. Якщо вуха розташовані вище рівня очей, це ознака розуму, тоді як вуха, нижче рівня очей, говорять про його нестачу.

Ніс. Носаті довше живуть – довгий ніс не тільки ознака вираженої індивідуальності, але і показник здоров’я (вірусам занадто довго пробиратися в носоглотку).

Короткий носик видає схильність власника до оптимізму і дружелюбності. А якщо у короткого носа трішки кирпатий кінчик, то такі люди розкуті і сексуальні. Про гординю і впертість розповість тонкий ніс з горбинкою. А ніс, схожий на дзьоб орла, вказує на мстивість натури.

Іскри в очах. Блиск в очах свідчить про великий внутрішній потенціал, зацікавленість, високу працездатність. Згаслі очі, навпаки, ознака слабкості, печалі або депресії. Великі очі – показник схильності до творчості і філософських міркувань. Вважають, чим більше очі, тим вище емоційна сприйнятливість людини.

Recent Posts

Хто би міг подумати

Конопля - це одна з найдавніших технічних культур людства. З її волокон плетуть мотузки, роблять тканину, з насіння отримують олію.Читати…

4 години ago

Целюлоза технічної коноплі і джут для упаковки

Джут і коноплі - це цінні технічні культури, що обробляються для отримання волокна і насіння. Джутову і конопляну целюлозу з…

4 години ago

Салат туриста

Салат туриста - це рецепт консервації з перловою крупою з овочами. Відмінно зберігається при кімнатній температурі. Можна вживати як доповнення…

8 години ago

Салат «Знахідка» на зиму

Салат «Знахідка» - смачна закуска з кабачків та квасолі на зиму, відмінно підходить до відвареної картоплі або макаронів, вдалий гарнір…

15 години ago

Паста Болоньєзе

Болоньєзе - м'ясний соус зі свіжими тальятелле (різновид локшини), який традиційно готують в Болоньї. Менш традиційним є соус з макаронами…

1 день ago

Мак снодійний

Хімічний склад маку снодійного, Дія маку снодійного, Способи застосування маку снодійного, Протипоказання.Читати далі Мак снодійний

2 дні ago