Категорії

Categories: Різне

Глобальне потепління, причини

NASA: Зміни клімату відбуваються через орбіту Землі, а не через викопне паливо. Більше 60 років Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) знало, що зміни погоди і клімату на Землі є абсолютно природними.

Існує три різних з різною тривалістю позиційних цикли, які впливають на клімат Землі: ексцентриситет орбіти Землі, зміна осьового нахилу планети і кругові коливання її осі.

Ще в 1958 році НАСА відзначило, що зміни орбіти і осьового нахилу Землі є причиною того, що вчені-кліматологи називають «потеплінням» або «похолоданням», в залежності від кон’юнктури. Іншими словами, люди не «розігрівають» і не «охолоджують» планету, спалюючи вуглеводи або керуючи автомобілями. Про це повідомляє видання Natural News.

«Але замість того, щоб опублікувати ці дані, НАСА вважало за краще мовчати і дивитися, як ліберали божеволіють від страху, що світ нібито може скоро зруйнуватися через зростання споживання нафти, газу і вугілля», – продовжує видання.

Як зазначається, у 2000 році НАСА опублікувало на своєму веб-сайті статтю про теорію клімату Міланковича. У ній стверджувалося, що зміни на планеті відбуваються через фактори, не пов’язані з діяльністю людини. «Але навіть через 19 років ця інформація не отримала широкого поширення, внаслідок чого схиблені на проблемі клімату ліві сили почали стверджувати, що у нас залишилося всього 18 місяців до моменту, коли планета вимре від надлишку вуглекислого газу (СО2). Але правда в тому, що саме сезонні і широтні варіації сонячної радіації, які по-різному і в різний час впливають на Землю, мають найбільший вплив на зміну клімату на Землі. Цю теорію висунув сербський астрофізик Мілютін Міланкович», – повідомляє Natural News.

Ілюстрації до статті показують градус, на який Земля може зміщуватися. При більш сильних відхиленнях сезони літа та зими набувають екстремальних значень. При більш слабких відхиленнях – помірні. Схожа ситуація відбувається і з віссю обертання Землі, яка в залежності від того, яка півкуля направлена на Сонце під час перигелію, може значно вплинути на сезонні крайності між двома півкулями. Спираючись на ці змінні, Міланковичу вдалося створити повноцінну математичну модель, за якою можна розрахувати температуру поверхні Землі в минулому. Висновок простий: клімат Землі, як зазначає видання, завжди змінювався і продовжує змінюватися не внаслідок людської діяльності.

Цикли Міланковича описують вплив відносно невеликих змін в русі Землі на клімат планети. Вони названі на честь Мілутіна Мілановіча, сербського астрофізика, який на початку 20-го століття почав досліджувати причини льодовикових періодів на Землі.

«Після того, як Міланкович вперше висунув свою модель, вона ще майже півстоліття ігнорувалася науковим співтовариством. У 1982 році, через шість років після опублікування цього дослідження, Національна дослідницька рада Національної академії наук США підтвердила теорію Міланковича, заявивши, що «… відхилення орбіти залишаються найбільш ретельно вивченим механізмом, який впливає на зміни клімату протягом десятків тисяч років, і, безумовно, є найбільш яскравим прикладом прямого впливу на нижні шари атмосфери Землі, що відбувається внаслідок мінливого рівня інсоляції».

«Резюмуючи, можна говорити про те, що найбільший фактор, що впливає на погодні та кліматичні особливості на Землі, це Сонце», – стверджує видання.

«Але сьогоднішні вчені, які займаються змінами клімату, до яких приєдналися ліві політики і зацікавлені ЗМІ, наполягають на тому, що невикористання багаторазових пакетів в супермаркетах і відсутність електромобілів зруйнують планету дуже швидко, тому ми просто зобов’язані ввести вуглецеві податки для всіх країн, – продовжує Natural News. – Але, як ми з’ясували, що це є брехня. Дискусія про зміну клімату ніяк не пов’язана з наукою. Це спроба еліт нав’язати політичний і економічний контроль над населенням».

Невеликі зміни в аксіальному нахилі Землі впливають на кількість сонячного випромінювання, що падає в певні місця на Землі.
Земля обертається навколо Сонця по еліптичній орбіті. Еліптичність є мірою форми овалу і визначається відношенням малої осі (довжина короткої осі еліпса) до великої осі (довжина довгої осі еліпса).
Ідеальне коло, в якому два фокуси сходяться в центрі, має ексцентриситет 0 (низький ексцентриситет), а сильно довгастий еліпс, що виглядає майже як пряма лінія, має ексцентриситет близько 1 (високий ексцентриситет).

Recent Posts

Закуски з оселедця (п’ять рецептів)

Рольмопси, Оселедці у пряному маринаді, Матіяси – молоді голландські оселедці, Оселедець у медовій підливі, Пструг маринований.Читати далі Закуски з оселедця…

2 дні ago

Вміє відростити собі голову

Гідрактинія (Hydractinia) - тварина, що здатна заново відростити собі голову. Як вона це робить? Чи може мешканець морських глибин, який…

4 дні ago

Коли прищеплюється тіньова економіка

Тіньова економіка прищеплюється ще в дитинстві, коли вчителька каже: «Один пишемо, два - в умі!»Читати далі Коли прищеплюється тіньова економіка

4 дні ago

Картопляний торт з начинкою

Рецепт смачного овочевого торта з начинкою з плавленого сиру, варених яєць і подрібненої зелені, для соковитості коржі торта вкривають тонким…

4 дні ago

Хропунам необхідно відмовитися від вечері

Що можуть зробити хропуни для того, щоб дати своїм близьким можливість спокійно спати? Схуднути, – вважають німецькі вчені.Читати далі Хропунам…

4 дні ago

Припухлість суглобів зніме… кизил

Якщо турбує біль у суглобах та з'явилася припухлість, приготуйте лікувальний настій кизилу.Читати далі Припухлість суглобів зніме… кизил

5 днів ago