Категорії
Різне

Глисти і паразити втечуть з організму

Іноді цілі покоління глистів, домівкою для яких став кишечник, роками висмоктують корисні речовини і отруюють продуктами своїх відходів людський організм, а господар навіть не здогадується про це.

Глистяні інвазії – це група захворювань, викликаних паразитичними черв’яками, що живуть усередині організму. 80% всіх хвороб – від паразитів, припускають сучасні вчені. Медики не виключають і того факту, що паразитарні інвазії можуть бути причиною онкологічних захворювань. За статистикою, глистяні інвазії спостерігається у 90% земного населення, тобто в зоні ризику – майже кожен. Незважаючи на те, що більшість дорослих уважніше ставитися до особистої гігієни, заразитися може і дорослий.

Симптоми глистової інвазії:
– порушення травлення, підвищене газоутворення, нестійкі випорожнення (запори або діареї), часті болі в животі, свербіж в області заднього проходу;
– біль і запалення в суглобах;
– висипання на шкірі, свербіж шкіри;
– слабкість, стомлюваність, випадання волосся, знижений рівень гемоглобіну;
– психічна пригніченість, дратівливість, тривога, скрип зубами і слинотеча уві сні, безсоння та інші порушення сну;
– погане самопочуття без видимих ​​причин і діагнозу.

Отже, чистити кишечник потрібно, питання лише в тому, який спосіб вибрати: приймати традиційний аптечний препарат або альтернативний засіб.

Вплив соди на кишкових паразитів. Антипаразитарні властивості соди були помічені відносно недавно, але сьогодні очищення кишечника содою від паразитів стає особливо ​​популярним. Сучасні альтернативні дослідження підтверджують, що сода нейтралізує надлишки кислот в організмі і активізує його внутрішні лужні резерви. Лужне середовище згубно діє на паразитів. Збудники аскаридозу, ентеробіозу, лямбліозу, стронгілоїдозу, теніарінхозу, які спокійно існують в кислому середовищі, в лужному втрачають здатність до життєдіяльності.

Клізма з содою впливає тільки на товстий кишечник. До тонкої кишки воду не пускає ілеоцекальний клапан. Це не є проблемою, тому що верхній відділ кишечника зазвичай очищення не потребує: його потужна перистальтика не дозволяє накопичуватися в ньому токсичним відкладенням. Винятком є випадки з паразитарним ураженням тонкого кишечника (наприклад, лямбліоз). В таких ситуаціях прийом соди слід здійснювати перорально (через рот).

Протипаразитарне ректальне очищення кишечника розчином соди проводиться в домашніх умовах, сприяє видаленню дорослих особин і личинок гельмінтів, а також шкідливих продуктів їх життєдіяльності.

Ректальна чистка від паразитів проводиться в три етапи:

1-й етап – очисна клізма. Для процедури придбайте в аптеці кухоль Есмарха або гумову чи силіконову грілку з трубкою. Також можна використовувати грушу-спринцівку, яка зазвичай є майже в кожному домі.

Залежно від статури людини, беруть від 1 до 2 літрів кип’яченої води, в яку додають 1-2 столові ложки солі (солона вода подразнює рецептори кишечника, що збільшує перистальтику і сприяє кращому очищенню). Підготовлений солоний розчин кімнатної температури за допомогою кухля Есмарха або грілки, які чіпляють на штатив 1,5-2 м висотою, вводять в кишечник (перед застосуванням не забудьте відкрити затискач і спустити повітря зі шланги): прийміть колінно-ліктьову позу або ляжте на лівий бік, наконечник змастіть вазеліном або рослинною олією і повільно в направленні паралельно хребту введіть його в задній прохід.

Після вливання необхідного об’єму солоного розчину наконечник витягують, ще 5-10 хвилин потрібно полежати на спині, глибоко дихаючи животом і потім відвідати туалет.

Очисна клізма з содою необхідна для повної евакуації вмісту кишечника з метою безперешкодного введення лікувального содового розчину.

2-й етап – содова клізма. Приблизно 800 мл попередньо прокип’яченої і охолодженої води поставити на вогонь, додати 1 столову ложку соди – температуру розчину доводять до 38-40° C.

Содову клізму ставлять аналогічно очисній клізмі, але содовий розчин затримують в кишечнику на півгодини. Перші содові клізми можуть супроводжуватися помірними хворобливими відчуттями. Як стверджують фахівці, такий біль свідчить про наявність паразитів в організмі і їхнє небажання залишати постійне місце свого проживання.

3-й етап – друга очисна клізма. На третьому етапі роблять аналогічну першій очисну клізму. Для більш повного ефекту в воду, що використовується для процедури, можна додати трохи лимонного соку. Солоно-лимонну воду тримають 5-10 хвилин, після чого спорожняють кишечник.

Залежно від ступеня паразитарної інвазії, триетапну чистку кишечника виконують щодня або через день, всього 8-10 разів. На проведення процедури знадобиться не більше півтори години.

Щоб не отримати зворотного ефекту, очищення здійснюють, дотримуючись певних правил:

– температура води – занадто тепла вода розслабляє кишечник, в результаті чого замість виведення токсинів можна отримати активне всмоктування з кишечника; холодна вода надмірно охолоджує органи малого тазу, що може спровокувати загострення хронічних інфекцій, тому оптимальною для першої і другої очисної клізми є кімнатна температура води, яка коливається в межах 20-24° C, тоді як для содової клізми використовують більш теплу воду температурою близько 38-40° C – у теплій воді сода максимально розкриває свої корисні властивості;

– швидкість введення – вливання води в кишечник не повинно викликати дискомфортні відчуття. Надмірно швидке введення викликає різке розтягнення прямої кишки, внаслідок чого з’являться больові відчуття, які блокують роботу печінки, нирок, імунної системи.

Про корисні властивості соди написана не одна стаття, дана не одна консультація, і ця теорія підтверджується практикою – переважна більшість тих, хто зважився на процедуру ректального содового очищення кишечника, залишають схвальні відгуки.