Гнучкий акумулятор нового типу

Гнучкий акумулятор нового типу
Гнучкий акумулятор - струмознімач, цинковий анод, катод і сепаратор нанесені декількома шарами на хімічно стабільну полімерну плівку за допомогою трафаретного друку. У катоді акумулятора використовується покриття з оксиду свинцю, яке дозволяє збільшити електропровідність і довговічність накопичувача енергії. Температура плавлення матеріалів близько 200 ° C, максимальна місткість акумулятора майже 50 мАг на квадратний сантиметр.

Дослідники з Університету Каліфорнії та інженери ZPOWER створили акумулятор високої ємності. Гнучкий акумулятор нового типу вміщує в 10 разів більше енергії.

Команда дослідників з Каліфорнійського університету Сан-Дієго і американської компанії ZPOWER створили гнучкий акумулятор на основі оксиду срібла і цинку. На відміну від існуючих гнучких акумуляторів розроблене вченими джерело енергії простіше у виробництві і не вимагає для виготовлення стерильних умов або вакуумної камери. Домогтися десятикратного зростання енергоємності в порівнянні з вже наявними вдалося за рахунок застосування запатентованих компанією ZPOWER конструкцій катодів (негативного електрода) і хімічних компонентів, що використовуються для виготовлення батареї.

Ключова відмінність запропонованої технології від раніше відомих полягає в використанні монооксиду срібла в якості окислювача. Для стабілізації цієї хімічної сполуки в складі електрода і підвищення його провідності ZPOWER застосувала покриття з оксиду свинцю.

Вчені з Сан-Дієго створили методику, що дозволяє виготовити весь акумулятор за допомогою трафаретного друку його компонентів на основі гнучкої полімерної плівки. Команда вже працює над джерелом енергії наступного покоління, прагнучи створити більш доступні батареї, які будуть використовуватися в інфраструктурі мереж зв’язку 5-го покоління і в м’якій робототехніці, що вимагає високої потужності і гнучких форм факторів.

Залишити коментар