Гори кольорів веселки (Перу)

Гори кольорів веселки (Перу)

Вінікунка (Vinicunca) – так мовою індіанців кечуа називаються кольорові гори в Перу, що буквально означає «Гори кольорів веселки».

Мільйонами років з червоного пісковику формувалися кольорові шари гори Вінікунки, які під впливом кліматичних умов, підземних вод та домішок мінералів убралися в жовтий, зелений, білий і інші кольори.

Райдужні гори знаходяться в 100 кілометрах від Куско в провінції Кіспіканчіс (Quispicanchis) на висоті 5200 метрів над рівнем моря. Звідти відкривається чудовий вид на льодовик Аусангате – священну гору інків, де щороку збираються паломники для святкування Койюр Ріті (Qoyllur Rit’i).

Раніше, за словами місцевих жителів, на горах лежав сніг, який під впливом глобального потепління почав танути, тому про існування різнокольорових гір в Перу стало відомо нещодавно.

Перші туристи в Горах кольорів веселки з’явилися тут лише в 2016 році, проте це місце дуже швидко набуло популярності серед відвідувачів Перу – як іноземців, так і місцевих жителів.

Дістатися до цього місця самостійно досить складно – прямих автобусів з Куско немає. Можна взяти таксі (дорога від Куско займе 3 години) або знайти маршрутку яка йде в сторону Пуно. Або можна скористатися послугою однієї з місцевих лам і доїхати на ній. Тільки не забудьте провідника.

Прибувши на місце ви опинитеся на оглядовому майданчику, розташованому на сусідній з Вінікункою горі, з якої відкриваються неймовірні види на Веселкову гору, а також на величний Аусангате.

Гори кольорів веселки (Перу)
Райдужні гори Перу
Гори кольорів веселки (Перу)
Місцеві лами, гора Вінікунка
Гори кольорів веселки (Перу)
Місцеві лами, Перу
Гори кольорів веселки (Перу)
Місцеві мешканці (Перу)
Гори кольорів веселки (Перу)
Туристи в Горах кольорів веселки

Leave a comment