Готель «Апейрон»

Готель «Апейрон» (англійською Apeiron Island Hotel, також відомий як Rollmop, The Pringle або Воронка) – це проект футуристичного п’ятизіркового готелю в Дубаї (неофіційно 7 Star). Розробникам цей проект обійшовся в 350 000 000 $ USA (173 млн. фунтів стерлінгів), хоча дату будівництва ще не встановлено.

Свою назву готель «Апейрон» отримав з Космологічної теорії від Анаксимандра. Анаксимандр вважав, що початок часу нескінченний і матеріали піддаються самооновленню. Як з’ясувалося, енергія стійкості готелю погоджується з цією теорією. 

Енергоефективність цієї будівлі є дуже самодостатньою. В будівлі навколо інфраструктури для захисту внутрішньої частини від прямих сонячних променів задумали внутрішні жалюзі. На додаток до цього, ці жалюзі містять сонячні елементи для поглинання сонячного світла і генерування енергії. Вважають, що готель може генерувати близько 70% своєї власної енергії. Це підкреслює й назва готелю «Апейрон», що означає нескінченність.

Apeiron Island Hotel буде побудовано в 300 метрах від узбережжя Дубая. На двох верхніх поверхах готелю (на висоті майже 200 м над рівнем моря) планують розмістити джунглі з тропічними видами метеликів. Контрольована температура, скоригована вологість разом з яскравим фоном Перської затоки – все це буде частиною дизайну.

Проект оцінюється в більш ніж 500 мільйонів доларів США і займає ділянку більше 200 000 квадратних метрів. Майбутній готель буде розташований на острові і це буде другий після Burj Al Arab 7-зірковий готель у світі. Ціни окремих апартаментів не визначені, проте, за деякими оцінками вони будуть наближені до цін в Бурдж аль-Араб – 28 000 $ за ніч.

Готель спроектували британські архітектори з компанії Sybarite. Apeiron Island Hotel  висотою понад 180 метрів (коефіцієнт навантаження вітру – 350 км на годину; структура – залізобетон) і площею 200 000 м² буде містити 28 поверхів над рівнем моря з розкішними апартаментами (розмір люкс від 180 м² до 750 м²), приватними пляжами, hi-tech обладнанням, концертними-залами, підводним рестораном, магазинами, кінотеатрами, художніми галереями, плюс 14 пасажирських і 8 вантажних ліфтів. Готель також буде містити ряд приватних клубів і приватних кінотеатрів, розкішні бутики, конференц-зали, бари (алкогольні та безалкогольні) і ресторани з меню з усього світу.

Підводний ресторан готелю Apeiron  планують з видом на лагуну Crescent  (Півмісяця). Лагуна підводного  ландшафту зі скульптурними  пейзажами з барвистих коралів і  морських рослин, культивованих,  щоб створити унікальний і сюрреалістичний світ. 

Для  завершення масиву життя і кольору в  лагуні буде введена риба і  ракоподібні. Вночі лагуну буде освітлено з прихованих підводних джерел світла. Відвідувачі також можуть завітати до художньої галереї, театру, конференц-залу, а також до торгового центру. Клуб здоров’я та спа буде розташований на рівні 00 і -01 (під пляжем). 

Ці засоби будуть містити особисті сауни і парові лазні, процедурні і масажні кабінети, кілька басейнів з прісною водою матимуть різної свіжості контрольовану температуру. Басейни будуть розташовані за межами і всередині готелю, з різним освітленням в нічний час.

В Spa, на рівні -01, будуть великі вікна, які нададуть можливість заглянути в лагуну і подивитися корали і рибу в день і вночі. Скульптуру і художню галерею буде освітлювати природнє переломлене світло.

Вертольоти розміщуються на вертолітному майданчику на 9-му поверсі з прямим доступом моста до будівлі (55 метрів над рівнем моря). На 11-му поверсі відкриють сад з видом вниз на атріум будівлі і на відкрите море.

Є тільки два способи наблизитися до цієї будівлі: вертольотом і яхтою. Яхта може причалити в центрі готелю на нульовому поверсі або вони можуть бути припарковані безпосередньо під атріум готелю.

Залишити відповідь