Готель Hydropolis

Готель Hydropolis
Готель Hydropolis

Готель Гідрополіс (Hydropolis) – підводний готель і курорт в Дубаї. Гідрополіс має бути першим мульти-кімнатним підводним готелем у світі. Будівництво ведеться в Перській затоці біля Дубаї за посередництва Hans Peter Pesenhofer, який являє плани Siemens IBC (Prof. Roland Dieterle) у співпраці з німецьким дизайнером Йоахімом Хаузером і за затвердженням DDIA.

Готель має бути розташований на глибині 20 метрів біля берегів пляжу Джумейра. План готелю займає площу 260 га, що еквівалентно площі Гайд-парку в Лондоні. Вартість будівництва Hydropolis складе близько 600 млн €, що робить Гідрополіс одним з найдорожчих готелів коли-небудь створених. Дизайн готелю належить Joachim Hauser і професору Roland Dieterle і складається з трьох сегментів: наземна станція, сполуки поїздів і підводний готель.

Готель Hydropolis
Готель Гідрополіс, надводна частина готелю

Архітектурна ідея Йоахіма Хаузера та професора Роланда Дітерле є уявленням про зв’язок між людиною і водою. Відкриття було заплановане на 2006 р., але через фінансові проблеми і розбіжності з DDIA (Dubai Development and Investment Authority) проект було скасовано DDIA, у жовтні 2004 Hydropolis Holdings LLC Dubai отримав споконвічні права на інтелектуальну власність Hydropolis.

Гідрополіс буде складатися с трьох сегментів: земельної ділянки, поїздів для з’єднання і підводних готелів.

Конструкція хвилеподібної наземної станції займає площу в 30 000 квадратних метрів. Земельна станція – це місце для гостей, де вони можуть сісти на беззвучний поїзд і спуститися в готель. Вторинні цілі для наземної станції включають в себе привітання гостей, а також використання об’єктів наземної станції.

Готель Hydropolis
Готель Hydropolis, кімната готелю

Планують оснастити наземну станцію Гідрополісу широким спектром послуг, спорудити в ній морську науково-дослідну лабораторію, клініку пластичної хірургії, конференц-зали, ресторан і театр. Театр буде показувати фільми про еволюцію життя і про історію підводної архітектури.

Безшумний поїзд рухатиметься по прозорому тунелю довжиною 515 метрів. Двоколійний тунель виготовлено з оргскла, армованого бетоном і сталлю. Поїзд буде оснащено автоматизованою системою силового кабелю. Ця автоматизована система силового кабелю складається зі стаціонарного двигуна і вагонів, прикріплених до кабелів.

Стаціонарний двигун для залізничної системи буде розташовано на земельній ділянці з підключенням до кабелів, які працюють по всій довжині тунелю. Автомобілі, які прикріплені до цих кабелів, будуть переміщатися вгору і вниз по тунелю тільки за рахунок роботи двигуна на землі. Ця система має перевагу, тому що двигун є основним джерелом шуму в цій системі руху, і відділення двигуна від вагонів зменшує шум в каналі.

Готель Hydropolis
Готель Гідрополіс, номер готелю

Ще одна перевага цієї системи в тому, що відокремлення двигуна зменшує механіку в автомобілі, тобто зменшує ремонт в фактичних вагонах. Також, щоб мінімізувати шум були обрані гумові колеса, в порівнянні з іншими типами коліс таких як сталь. Гумові колеса мають властивість робити незначний шум, коли вони котяться на поверхнях з плексигласу. Безшумний поїзд буде служити двом цілям, перевозити гостей і для доставки товарів у підводний готель. Щоб ефективно використовувати готель і мінімізувати простір, займаний товарами в готелі, поставки упаковувати будуть на землі. Під час перевезення гості будуть спостерігати художній вид океану.

Аспект гостьового транспортування поїзда Гідрополісу матиме максимальну ефективність – 1000 осіб на годину.

Структура підводного готелю буде нагадувати форму медузи. Розташований готель Гідрополіс в 20 метрах під поверхнею океану. Щоб справитися з підводним тиском, основна структура готелю має форму купола, який складається з оргскла, армованого бетону і сталі.

Підводний готель буде складатися з 220 підводних апартаментів вартістю $ 5500 за ніч. На додаток до підводних апартаментів у Гідрополісі планується багато інших підводних приміщень, включаючи ресторани, спа-центр, кінотеатр, зал, бари.

Готель Hydropolis
Готель Гідрополіс, ресторан

Підводний готель заплановано не тільки як місце для постійних гостей, але й як місце для відвідувачів і дослідників. На додаток до регулярних гостей підводний готель очікує понад 3000 відвідувачів в день.

Натхненням для створення архітектури Гідрополісу слугували уявлення Йоахіма Хаузера і професора Роланда Дітерле про нерозривний зв’язок людства з водою. Їхня віра пов’язана з тим, що 72% людського тіла складається з води. Основна структура Гідрополісу – лемніскати (символ мудрості). Лемніскати виглядають як фігура «8» на боці. Для того щоб підкреслити зв’язок між Гідрополісом і людським тілом, Hauser і професор Roland Дітерле розробили різні структури Гідрополісу, які представляють різні частини людського тіла.

Деякі деталі, представлені в Гідрополісі у вигляді нервової системи, інші у вигляді серцево-судинної системи і синусового вузла. Hauser і професор Роланд Dieterle приділили особливу увагу синусовому вузлу, помістивши його в центрі Гідрополісу. Hauser і професор Роланд Dieterle зробив це, тому що синусовий вузол є водій ритму серця.

Вартість будівництва – це основна проблема, що стоїть перед Hydropolis. Фінансування будівництва Гідрополісу відбувається за допомогою Dubai Development and Investment Authority (DDIA), які опосередковані через Mr. Hans Peter Pesenhofer. На лютий 2013 було досягнуто лише 20% фінансування Гідрополісу.

Залишити коментар