Готель InterContinental Сімао (Китай)

Готель InterContinental Сімао (Китай)

InterContinental Simao або Сунцзян Сімао – це грандіозний п’ятизірковий готель у стадії будівництва в районі Сунцзян (Songjiang) в 30 милях від Шанхая, біля гори Тяньмень (Tianmenshan). Будується він всередині занедбаного стометрового кам’яного кар’єра. Очікується, що його буде здано до 2015 року.

Готель ІнтерКонтиненталь Сімао – один із флагманських проектів в Китаї від британської компанії InterContinental Hotels Group (міжнародна мережа готелів). Проект розроблено британською компанією Atkins. Команда архітектурної компанії Atkins на чолі з Мартіном Jochman (штаб-квартира компанії в Брістолі) включає Пола Райс, Інь Інь, Ху Ялі і Чжан Цзянь з офісу в Шанхаї.

Готель InterContinental Сімао (Китай)

На Всесвітньому фестивалі архітектури у 2009 році дизайн проекту InterContinental Simao було номіновано на премію. Згідно з Shanghaiist, компанія з нерухомості Shanghai Shimao Group планує інвестувати у будівництво $555 млн. Для генерації електрики та опалення планують використати зелену покрівлю і геотермальну енергію штучного озера (кар’єр буде частково заповнено водою, щоб створити штучне озеро).

Готель InterContinental Сімао (Китай)

Готель має S-образну форму (використання опуклої і ввігнутої форм), своєрідний вестибюль у вигляді літаючої тарілки, буцімто НЛО спускається в кар’єр. У готелі дев’ятнадцять поверхів, сімнадцять з яких знаходяться нижче рівня землі і два підводних поверхи. Верхня частина будівлі ІнтерКонтиненталю Сімао підніматиметься над горою на п’ятнадцять метрів.

Передню частину фасаду буде видно, а інші частини побудовані вгору. Гості готелю зі своїх кімнат зможуть побачити стометровий водоспад, який злітає вниз перед фасадом готелю в кар’єр. Ідея полягала в тому, щоб скористатися цим унікальним ландшафтом і створити квітучий сад в повітрі.

Готель InterContinental Сімао (Китай)

Одною із родзинок архітектурного бачення є висячі сади, що каскадом спускаються в кар’єр і створюють ефект зеленого особливого пагорба. Також лицьова сторона каменоломні і арочні крила блоків з готельними номерами формують передсердя готелю. Вертикальний скляний атріум, що працюватиме від самої основи до вершини готелю, буде приховано під водоспадом.

Готель InterContinental Сімао (Китай)

Готельний комплекс ІнтерКонтиненталь Сімао включатиме в себе спортивний центр з пристосуванням для екстремальних видів спорту (скелелазіння, банджи-джампінг), центр для відвідувачів, п’ятизірковий готель з підводними номерами. У готелі 380 житлових номерів, конференц-зали місткістю до 1000 чоловік, банкетний зал, ресторани і кафе на першому поверсі над готелем.

Готель InterContinental Сімао (Китай)

Два підводних поверхи, найнижчий з яких матиме басейн для плавання та для інших водних видів спорту і заходів, підводний ресторан, акваріум глибиною десять метрів. Номери, як очікується, коштуватимуть понад 320 $ США за ніч.

Залишити коментар