Категорії
Різне

Гумовий Rubbery Robot

Вогонь, лід і вагу – все це витримає маленький Rubbery Robot. Майкл Толі і його команда з Гарвардського університету створили робота, м’який корпус котрого дозволяє бути йому в інтенсивних і екстремальних умовах дієздатним, наприклад, при високій температурі або при температурі зледеніння, залишатися незламним навіть під колесами автомобіля.

Прототип робота вже становить 65 сантиметрів завдовжки. Його більший розмір дозволяє для живлення використовувати внутрішні акумулятори, які працюють протягом 2 годин.

Гумовий Rubbery Robot
До руху робота призводить електричний привід системи повітряного компресора

До руху робота призводить електричний привід системи повітряного компресора, який в поєднанні з його м’яким тілом робить його оптимальним для навігації в обмеженому просторі.

В ході експериментів, робот Толі був в змозі йти крізь заметіль, температура якої досягала –9 °C. Він витримував полум’я протягом 20 секунд, пручався води і кислот, його кінцівки переїхав автомобіль, після чого він був у змозі рухатися далі.

В даний час електричні компоненти робота викладені зовні, але вкладення їх у м’яке тіло робота буде просто подвигом. Наступний крок команди полягає в тому, щоб поліпшити швидкість і рухливість робота. Деякі ідеї, які мають дослідники для досягнення цієї мети, це можливість додавання програм, які дозволили б роботу Rubbery Robot швидше реагувати на перешкоди і долати їх.

Толі і його колеги припускають, що дизайн для нового покоління покірних роботів дозволить їм стрибати, ковзати і відчувати крихкі предмети.

«Поле м’якої робототехніки в даний час стає досить зрілим», – говорить Cecilia Laschi з Sant’Anna School of Advanced Studies в Пізі (Італія).

Laschi в даний час розробляє гумового робота-восьминога, який зможе переміщатися через морське дно.

Див. також: Гнучкий PoseiDrone

Залишити відповідь