Impulse для геймерів

Стартап Brink Bionics – нейроконтролер Impulse для геймерів, що працює за допомогою уявних команд.

Канадські інженери розробили пристрій Impulse, який підвищує швидкість геймерів за рахунок скорочення часу між наміром діяти і виконанням практичної дії в комп’ютерній грі.

Нейроконтролер починає реагувати з моменту, коли користувач тільки думає про дію.

Пристрій виконаний у вигляді спортивної рукавички без пальців з вбудованими датчиками, які вловлюють електричні імпульси, що генеруються тілом, які передують фактичному фізичному руху м’язів. Датчики розташовані над 4 тильними міжкістковими м’язами, що контролюють рух пальців. Коли людина тільки подумає про рух пальця і до фактичного початку руху зазвичай проходить близько 150 мс.

Нейроконтролер виявляє самий початок нервового імпульсу, за рахунок цього скорочується час надходження відповідної команди в комп’ютерну гру до 80 мс. Пристрій дозволяє відмовитися від миші і просто під час гри рухати пальцями.

Проект профінансований добровольцями через майданчики Kickstarter та Indiegogo (IGG). Необхідну винахідникам суму, близько 11 тис доларів, було зібрано за 12 годин. Сьогодні Kickstarter вже повідомляє про 41 тисячу доларів, внесених потенційними користувачами пристрою. Перші примірники інтерфейсу надійдуть користувачам вже в квітні 2021 року. Очікувана роздрібна ціна складе 169 доларів.