Категорії
Екстрим і спорт Психологія

Йога і старіння від Бетті Кальман

Після 56 з гаком років викладання йоги Бетті Кальман (матір, вчитель йоги і дружина) пішла на пенсію. Вона відома в усьому світі своєю енергійністю, життєздатністю, любов’ю до здорового життя, а також за свою любов до своїх особливого стилю спортивних костюмів.

Бетті Кальман – одна із засновників йоги в Австралії, викладач з практики йоги. Шановна жінка з відкритим серцем і великою любов’ю допомагає отримати здоров’я, благополуччя і щастя. Бетті – це таємниця здорового розуму, тіла і духу, служить прикладом натхнення для всіх.

Йога і старіння від Бетті Кальман

Захоплюватися йогою Бетті почала в 50-х роках минулого століття. Протягом багатьох років вела власне телешоу, була відзначена в численних журналах і газетах, написала три книги, доводячи переваги йоги і викладаючи практику йоги понад 40 років.

Йога і старіння від Бетті Кальман

Бетті залишалася в центрі уваги ЗМІ протягом багатьох років. І в наш час вона з сенсаційною методикою двоканального старіння і довголіття все ще практикує йогу і навчає як прабабуся.

Йога і старіння від Бетті Кальман

Йога і старіння від Бетті Кальман

Як Бетті Кальман вперше прийшла до практики йоги? Коли Бетті було 15 років з Англії до Сіднея приїхав сер Пол Дурні, і вона вперше схотіла спробувати йогу, але її тато сказав, що з неї досить школи, плавання, дайвінгу, фортепіано і танців. Тато сказав Бетті, що якщо це правильно, то йога повернеться до неї. В 26 років, коли Бетті вже курила в день по дві пачки сигарет, які раніше називали тригерами, вона познайомилась з Майклом Воліном з Росії, який мав невеликий клас в Сіднеї.

Йога і старіння від Бетті Кальман

Сьогодні вона ніколи не витрачає час на плітки або приниження іншої людини. Говорить про людей тільки позитивне або не говорить нічого. Багатьох людей навчила вірити в цілющу силу власного тіла, ніколи не вимовляє слова: «Я втомилася». Бетті завжди відчуває себе добре після занять, ніколи не хворіла, не відчувала головних болів і проблем з менструальним циклом.

Тому вона вирішила, що «це ідеальний варіант для неї». Вона з чоловіком займалися готельним бізнесом. Потрібно було тримати тіло здоровим і сильним, щоб в змозі працювати з 7-ої ранку. Заняття йогою допомагало з відтворенням енергії і знімало втому від стояння протягом усього дня.

Бетті Кальман ніколи не думала, що буде викладати йогу; думала займатися тільки практикою, яка допоможе вистояти фізично, емоційно, розумово і духовно. Але потім у Бетті з’явилося власне ТВ-шоу, яке проіснувало 24 роки, 14 років поспіль виходила щотижнева газета і протягом декількох років щомісячний журнал. Вона завжди була залучена до медіа-індустрії. Інтернет не був її вибором, але, якщо це (з її слів) «допоможе принести йогу на перший план до умів людей, якщо це надихне хоч одну людину, щоб піти в клас йоги», то вважає, що зробила правильно, що дала інтерв’ю і погодилася на зйомки.

Йога і старіння від Бетті Кальман

Бетті – вчитель свого правнука Андреаса, він також любить йогу. Коли йому було 18 місяців, хлопчик вже ходив до класу щотижня. Дочка Бетті викладала йогу протягом 24 років і 18 років вела школу йоги в Мельбурні. Онук вибрав йогу, щоб отримати гнучкість для участі в австралійському футболі.

Секрет старіння від Бетті Кальман – це підтримка на збереження. Йога допомагає на всіх рівнях – це природно сидіти на підлозі, в той час як деякі літні люди, які не займаються йогою, не можуть цього зробити.

Під час занять потрібно відчувати тіло. Розтягуючи тіло, розтягувати й розум, щоб бути відкритим на всіх рівнях, а не закриватися. Це допоможе зробити щось нове, йти кудись в нове, або познайомитися з новими людьми.

Йога і старіння від Бетті Кальман

Бетті Кальман про молодих і дорослих: «вони, здається, знають все, але не застосовують… Ви можете привести коня до води, але не можете змусити його пити…»

Бетті допомагає змінити думку суспільства про старіння на більш позитивну. Вона не орієнтована на старіння, тому не дотримується життя в селі; не вивчає старіння – просто живе сьогоднішнім днем.

Радить починати день з водою і закінчувати свій день з водою. Бетті Кальман їсть те, що їй подобається, але не зловживає їжею, любить фільми, чай і пікантні анекдоти.

Запатентований Бетті Кальман «Метод Збалансованого догляду, на основі вивчення довгожителів-старійшин в Окінаві», сфокусовано на розум, тіло і дух і є основою для догляду: «Це єдиний фундамент і немає ніякого іншого. Ставтеся до літніх людей так, як ніби вони здорові».

Сподіваюся, ви зможете взяти принаймні хоча б одну частину мудрості від Бетті Кальман і почнете змінювати своє життя на краще вже сьогодні.

ФОТО BP Баркрофт MEDIA LTDОфіс в Великобританії.

Залишити відповідь