Jumbo затонув під час буксирування

Величезний плавучий ресторан Jumbo, один із символів Гонконгу, перекинувся і затонув в морі під час буксирування.

Jumbo, який працює вже майже 50 років, вирішили відкрити в новому місці. За цей час він нагодував понад три мільйони людей, включаючи Тома Круза та членів групи Queen. Ресторан знімали в кіно, у тому числі в «Бондіані».

Ресторан Jumbo – одна із візитівок Гонконгу – з 2013 року мав лише збитки. І, коли в березні 2020 року ресторан Jumbo закрили через пандемію, він вже більше не відкрився.

Кілька днів тому ресторан вирішили відбуксирувати на нове місце (яке саме не повідомляється), але під час транспортування до Південно-Китайського моря він перекинувся і затонув. В компанії Aberdeen Restaurant Enterprises (власники ресторану) запевняють, що під час інциденту ніхто не постраждав. Стверджують, що перед буксируванням ресторан оглянули фахівці і необхідні дозволи на морський перехід було отримано.

Буксирували Jumbo на інше місце, де на нього чекали вже нові власники, але в морі біля Парасельських островів, це приблизно за 600 км на південь від Гонконгу, ресторан потрапив у шторм.

В Aberdeen Restaurant Enterprises пояснюють, що глибина моря в цьому місці становить більше кілометра, тому дістати ресторан вкрай складно.

Джерело

Залишити відповідь